Newsletter

Dostávejte to nejzajímavější ze světa veřejné správy i v našich newsletterech.

* Kliknutím na „Odebírat“ souhlasíte s našimi zásadami o Ochraně osobních údajů a zasíláním pravidelných newsletterů. Odhlásit se můžete kdykoliv.

Dotace a Finance

Pracovníci Klaudiánovy nemocnice se mohou těšit na větší komfort

Těsně před Vánoci dostali pracovníci Klaudiánovy nemocnice v Mladé Boleslavi. Nadační fond Škoda Auto se rozhodl ocenit jejich nasazení a obětavost, kterou vůči všem pacientům projevují během koronavirové pandemie. Peněžní dar v celkové hodnotě 850 000 korun, který byl nemocnici věnován, jim má zajistit větší komfort na pracovišti.

Celá částka bude investována do vylepšení zázemí pro zaměstnance.

„Velmi si vážíme dlouhodobé spolupráce mezi naší nemocnicí a Škoda Auto. Mladoboleslavská automobilka je pro nás partnerem, který s námi řeší nejen naše potřeby, ale také reaguje na potřeby regionu, tedy našich pacientů. Děkujeme za podporu během celého roku 2021. Velmi si ceníme, že Škoda myslí i na naše zaměstnance,“ těší Ladislava Řípu, předsedu představenstva Klaudiánovy nemocnice. „Rádi bychom vyjádřili hlubokou úctu a podporu všem, kteří svým dílem pomáhají k záchraně lidských životů. Jejich práce zaslouží respekt, obdiv a uznání. Proto bychom chtěli ze srdce všem poděkovat za péči, nasazení, trpělivost a výdrž,“ vysvětluje Ladislav Kučera, ředitel Nadačního fondu Škoda Auto.

Nadační fond Škoda Auto tímto krokem navazuje na loňský rok, kdy mezi lékaře, zdravotní sestry, záchranáře a pracovníky sociálních služeb rozdělil celkem 3 000 balíčků s vitamíny, dezinfekcí, respirátory a dalšími výrobky.

Zdroj: TZ město Mladá Boleslav

Nejčtenější kategorie
Chytré město
454
Energetika
530
IT
397
Dotace a Finance
1402
Odpady
257

Nezmeškejte žádné informace!

Přihlaste se k odběru newsletteru a buďte stále v obraze