Newslettery

Dostávejte to nejzajímavější ze světa veřejné správy i v našich newsletterech.

  PromoNews

  Výběr toho nejzajímavějšího za posledních 14 dní do vaší emailové schránky.

  2x měsíčně

  PromoDay

  Přehled nejnovějších článků. Každý pracovní den do vaší schránky.

  5x týdně

  Představujeme vám

  Výběr z těch nejzajímavějších rozhovorů s představiteli veřejné správy.

  1x měsíčně

  Akce

  Přehled nadcházejících konferencí, soutěží, školení na následující měsíc.

  1x měsíčně

  Kliknutím na „Odebírat“ souhlasíte s našimi zásadami o Ochraně osobních údajů a zasíláním pravidelných newsletterů. Odhlásit se můžete kdykoliv.

  Dotace a FinanceŽivotní prostředí

  Rekonstrukce veřejného osvětlení v Berouně

  Město Beroun získalo dotaci ze Státního fondu životního prostředí na rekonstrukci veřejného osvětlení, a to ve výši 50 % celkových nákladů. Ty jsou na tuto investiční akci vyčísleny na 2,8 milionu korun. Beroun tak může začít s obnovou veřejného osvětlení, na které se pečlivě připravoval. Koncepci veřejného osvětlení začalo město připravovat již v roce 2016.
  Obměna a modernizace osvětlení se bude realizovat po částech, v této fázi dojde na výměnu 206 svítidel, a to v ulicích Boženy Němcové, Jaselská, Jiřího Wolkera, Josefa Hory, Julia Fučíka, K Dubu, K Zahrádkám, Kapitána Jaroše, Karla Čapka, Karolíny světlé, Komenského, Mánesova, Mládežnická, Na Morákově, Na Náhonu, Nad Paloučkem, Palouček, Průběžná, S. K. Neumana, Sokolovská, Svatojánská, Svatopluka Čecha, Tichá, Třída Míru a Vladislava Vančury.Nové osvětlení přinese významnou úsporu za spotřebu energie, a to více než 180 tisíc korun ročně.
  Na přípravě rekonstrukce veřejného osvětlení město spolupracuje s odborníky, kteří se této problematice dlouhodobě věnují. Chce tak zajistit co nejvyšší úroveň a zároveň mít jistotu, že je vše v souladu s platnými normami. Smysl této spolupráce se ukázal mimo jiné i při získání této dotace.
  Další výměnu veřejného osvětlení plánuje město realizovat v následujících letech. Tento projekt bude zahrnovat výměnu mnohem většího počtu svítidel. Současně chceme být připraveni na vypsání dalšího dotačního titulu, abychom tak pomohli městskému rozpočtu.
  Zdroj: www.mesto-beroun.cz

  Nejčtenější kategorie
  Chytré město
  366
  Energetika
  364
  IT
  240
  Dotace a Finance
  1078
  Odpady
  195

  Nezmeškejte žádné informace!

  Přihlaste se k odběru newsletteru a buďte stále v obraze