Newslettery

Dostávejte to nejzajímavější ze světa veřejné správy i v našich newsletterech.

  PromoNews

  Výběr toho nejzajímavějšího za posledních 14 dní do vaší emailové schránky.

  2x měsíčně

  PromoDay

  Přehled nejnovějších článků. Každý pracovní den do vaší schránky.

  5x týdně

  Představujeme vám

  Výběr z těch nejzajímavějších rozhovorů s představiteli veřejné správy.

  1x měsíčně

  Akce

  Přehled nadcházejících konferencí, soutěží, školení na následující měsíc.

  1x měsíčně

  Kliknutím na „Odebírat“ souhlasíte s našimi zásadami o Ochraně osobních údajů a zasíláním pravidelných newsletterů. Odhlásit se můžete kdykoliv.

  Dotace a Finance

  V Jablonci lze žádat o podporu na stavbu kanalizačních přípojek

  Od 21. dubna mohou zájemci podávat na jablonecký magistrát žádosti do městského dotačního Programu podpory výstavby technické infrastruktury pro rok 2021. V jabloneckém rozpočtu je na program alokovaných 1,5 mil. korun, které jsou určené na podporu výstavby domovních čistíren odpadních vod a nových kanalizačních přípojek. Žádat je možné do 29. října.
  „O podporu formou investiční dotace mohou žádat majitelé rodinných a bytových domů v katastru Jablonce nad Nisou. Získat mohou 50 % z celkových způsobilých výdajů, maximálně však 50 tisíc korun na jednu bytovou jednotku,“ vysvětluje vedoucí oddělení dotací Iveta Habadová.
  Stejně jako v minulých letech se žádosti předkládají průběžně po celou dobu výzvy na oddělení dotací jabloneckého magistrátu. „Systém předkládání je opět dvoukolový – v prvním kole se předkládá tzv. zjednodušená žádost (projektový záměr), pokud ji schválí rada města, pak se žádá o dotaci v kole druhém,“ pokračuje Habadová s tím, že potvrzení o schválení projektového záměru vydaná v letech 2013, 2014, 2016-2020 zůstávají v platnosti, pokud splňují podmínky programu pro rok 2021. „U novostaveb je žádost podmíněná schváleným projektovým záměrem z období 2013-2019. Nově předložený projektový záměr u novostavby bude stejně jako loni zamítnut,“ dodává Iveta Habadová.
  Nejzazší termín pro ukončení příjmu žádostí je 29. říjen 2021, projekty budou realizovány až do konce října následujícího roku 2022.
  Zdroj: Město Jablonec

  Nejčtenější kategorie
  Chytré město
  376
  Energetika
  381
  IT
  255
  Dotace a Finance
  1131
  Odpady
  204

  Nezmeškejte žádné informace!

  Přihlaste se k odběru newsletteru a buďte stále v obraze