Newsletter

Dostávejte to nejzajímavější ze světa veřejné správy i v našich newsletterech.

* Kliknutím na „Odebírat“ souhlasíte s našimi zásadami o Ochraně osobních údajů a zasíláním pravidelných newsletterů. Odhlásit se můžete kdykoliv.

Dotace a Finance

V Turnově tvoří participativní rozpočet

Napadá vás, jaký veřejný prostor ve vašem okolí by zasloužil změnit, obohatit, oživit? Zapojte se do participativního rozpočtu, ve kterém město Turnov poskytne 700 tisíc korun na vaše projekty. Finance budou rozděleny mezi nejlepší návrhy občanů Turnova, v letošním roce nově ve dvou kategoriích! Návrhy lze podávat do 30. září.

Participativní rozpočet je v roce 2022 vyhlášen pro kategorie:
* I. kategorie – alokace 500.000 Kč. Předkladatelem návrhu může být obyvatel s trvalým bydlištěm v Turnově starší 18 let. Očekávána je aktivní spolupráce předkladatele s úřadem a s veřejností v rámci celého procesu až do ukončení realizace.
* II. kategorie – alokace 200.000 Kč. Předkladatelem může být městský parlament mládeže nebo školní parlament turnovské základní nebo střední školy. Návrh lze podat za celý parlament, v žádosti musí být uvedena kontaktní osoba. Očekávána je aktivní spolupráce předkladatele s úřadem a s veřejností v rámci celého procesu až do ukončení realizace.

Kritéria návrhu, podmínky a další podrobnosti najdete na www.turnov.cz.

Foto a zdroj: Turnovsko v akci

Nejčtenější kategorie
Chytré město
420
Energetika
465
IT
325
Dotace a Finance
1291
Odpady
237

Nezmeškejte žádné informace!

Přihlaste se k odběru newsletteru a buďte stále v obraze