Newsletter

Dostávejte to nejzajímavější ze světa veřejné správy i v našich newsletterech.

* Kliknutím na „Odebírat“ souhlasíte s našimi zásadami o Ochraně osobních údajů a zasíláním pravidelných newsletterů. Odhlásit se můžete kdykoliv.

Dotace a FinanceITKomunikace s občany

Vzdělávací a digitální odysea – vzdělávací a dotační program pro seniory

Senzační senioři (SenSen) Nadace Charty 77 nabízejí podporu v oblasti digitálních technologií lidem starším 65 let po celé ČR. Pomozte nám vytipovat seniory, kteří tuto pomoc ocení.
Senzační senioři (SenSen) Nadace Charty 77 ve spolupráci s Nadací Vodafone a organizací Moudrá sovička nabízejí podporu v oblasti digitálních technologií lidem starším 65 let po celé ČR. Pomozte nám vytipovat seniory, kteří tuto pomoc ocení.

FORMY PODPORY:

Darování tabletu včetně bezplatného kurzu jeho ovládání a připojení k internetu na půl roku zdarma (pro zájemce 65+, kteří nevlastní žádné chytré zařízení ani konektivitu a nemohou si to dovolit)
Bezplatný kurz ovládání počítače, tabletu, nebo chytrého telefonu (pro zájemce 65+, kteří vlastní zařízení, konektivitu, ale nevyužívají zařízení plnohodnotně a chtějí se to naučit)
Podporu lze upravit dle konkrétní potřeby seniora – např. pouze na darování chytrého zařízení, nebo na samostatné darování datové SIM. Kurzy zajišťuje Moudrá sovička v nejrůznějších formách (od individuálních lekcí v místě bydliště seniora, přes skupinové kurzy až po on-line výuku).
VÍCE INFOMACÍ POSKYTNE Marie Knotková, marie.knotkova@bariery.cz, tel.: 724 655 759, SenSen, Nadace Charty 77

Zdroj: Svaz měst a obcí ČR

Nejčtenější kategorie
Chytré město
455
Energetika
530
IT
398
Dotace a Finance
1403
Odpady
257

Nezmeškejte žádné informace!

Přihlaste se k odběru newsletteru a buďte stále v obraze