Newsletter

Dostávejte to nejzajímavější ze světa veřejné správy i v našich newsletterech.

* Kliknutím na „Odebírat“ souhlasíte s našimi zásadami o Ochraně osobních údajů a zasíláním pravidelných newsletterů. Odhlásit se můžete kdykoliv.

AkceEnergetika

Kladno reprezentuje ČR na mezinárodním webináři k energetice a klimatu

Příklady projektů v oblasti klimatu a udržitelnosti v Portugalsku, České republice a Irsku představí nadcházející mezinárodní webinář. Pořádá ho poslední květnový den irské velvyslanectví v Praze ve spolupráci s Klimatickou koalicí a organizací Green Skibbereen. ČR reprezentuje město Kladno. Zaregistrovat se na webinář může i široká veřejnost.
Na webináři se seznámíte s relevantními a použitelnými příklady osvědčených postupů a opatření v oblasti klimatu a udržitelnosti na místní úrovni v Portugalsku, Česku a Irsku. Regionální a místní odborníci budou diskutovat o budoucích výzvách a příležitostech k prohloubení praktické spolupráce na místní úrovni v celé Evropě.
Komunity v západním Corku, Cascais a v Kladně již spolupracují na přípravě návrhů projektů pro financování z programu EU Horizon, které jsou ukázkou inovativních přístupů k obnovitelné energii a energetické účinnosti. Tato událost otevře příležitosti k prohloubení a posílení tohoto probíhajícího dialogu a nabídne model meziregionální spolupráce v oblasti klimatu a zapojení zúčastněných stran v podnikání, komunitách, občanské společnosti a v obcích. Spolupráce na této úrovni může pomoci identifikovat přístupy k získání podpory pro nezbytná opatření, která povedou k dosažení ambiciózních cílů v oblasti klimatu v celé EU.
Registrujte se na tomto odkazu Upozorňujeme ovšem, že událost probíhá v anglickém jazyce.
S programem události a s kontextem její organizace (v české a anglické verzi) se můžete seznámit ZDE.
Zdroj: Město Kladno

Nejčtenější kategorie
Chytré město
438
Energetika
496
IT
363
Dotace a Finance
1352
Odpady
246

Nezmeškejte žádné informace!

Přihlaste se k odběru newsletteru a buďte stále v obraze

Další článek
Co dělá dobrou školu?
Image