Hodnocení komunikace ve Zlínském kraji

Publikováno: 2. 2. 2022Cca 1.7 min četbyKategorie: Akce, Kraje, Zlínský kraj
SDÍLET

V únoru a březnu pořádá Zlínský kraj rozsáhlé dotazníkové šetření, do kterého se může zapojit každý obyvatel kraje. Průzkum má zjistit, jaký je vztah lidí ke kraji, jak jej vidí a jak vnímají jeho komunikaci.

Krajské dotazníkové šetření slouží k průzkumu stávající komunikace Zlínského kraje. Jeho cílem je zjistit, jaké informace z regionu obyvatele kraje zajímají a kde je nejčastěji hledají. Kraj zajímá také postoj lidí k hodnotám, které jej tvoří.

„Vnímáme zájem lidí o dění v kraji – nejen o aktuální rozhodnutí krajského vedení, ale i o novinky z regionu. Abychom si tento zájem ověřili a zjistili, odkud lidé regionální zprávy nejčastěji přijímají, připravili jsme dotazníkové šetření. Vyplnění dotazníku vám nezabere více než 10 minut a umožní vám dát najevo, co vás nejvíce zajímá a jakými komunikačními kanály chcete nejnovější zprávy sledovat,“ popisuje Jitka Hlavačková, vedoucí Odboru Kancelář hejtmana.

Výzkumné šetření realizuje Zlínský kraj ve spolupráci s Fakultou multimediálních komunikací Univerzity Tomáše Bati. Výsledky šetření by měly být známy v červnu a data Zlínský kraj využije pro nastavení své komunikace k občanům v příštích letech. Pokud máte i vy zájem se do dotazníkového šetření zapojit navštivte krajský web www.kr-zlinsky.cz, kde najdete dotazník online.

Zdroj: Zlínský kraj

PRO MĚSTA A OBCE

A získejte každý měsíc přehled praktických a inspirativních informací ze světa veřejné správy.

Související příspěvky
Related Posts
Nejčtenější