Newsletter

Dostávejte to nejzajímavější ze světa veřejné správy i v našich newsletterech.

* Kliknutím na „Odebírat“ souhlasíte s našimi zásadami o Ochraně osobních údajů a zasíláním pravidelných newsletterů. Odhlásit se můžete kdykoliv.

IT

Konference: Efektivní řízení územních samosprávných celků a jejich organizací – Digitalizace

Ve dnech 23. a 24. září proběhne v Jihlavě pod záštitou Kraje Vysočina konference „Efektivní řízení územních samosprávných celků a jejich organizací – Digitalizace“, která je dvanáctým pokračováním cyklu úspěšných odborných konferencí k aktuálním tématům ve veřejné správě. Vystoupí na ní bezmála dvě desítky řečníků. Představí konkrétní, již realizované projekty, případové studie, včetně příkladů dobré praxe z krajů, měst a jejich zřizovaných a zakládaných organizací. Součástí akce je společenský večer.
V 1. bloku přednášek a diskuse s názvem Digitalizace – teorie a praxe bude hovořit např. doc. Ing. Ladislav Mejzlík, Ph.D., děkan, Fakulta financí a účetnictví, Vysoká škola ekonomická v Praze, JUDr. David Bauer, odborník v oblasti účetnictví, Mgr. Radka Vladyková, výkonná ředitelka Svazu obcí a měst ČR či Ing. Tomáš Kotyza, ředitel Krajského úřadu Moravskoslezského kraje
Ve 2. bloku Digitalizace – případové studie vystoupí např, Bc. Petr Štika, MBA, LL.M., tajemník Úřadu městské části Brno-střed a Ing. Kamil Válek, tajemník Městský úřad Uherský Brod, Ing. Erika Šteflová, MBA, ředitelka, Projektová kancelář Kraje Vysočina a řada dalších odborníkl z praxe.
Druhý den budou probíhat odborné workshopy na téma:
Digitalizace a digitální transformace organizace – úvod do problematiky, aktuální trendy digitalizace ve společnosti a veřejné správě ČR, zkušenosti z digitalizace agend veřejnoprávních organizací a dopady na jejich činnost.
Vnitřní kontrolní a řídící systém z pohledu teorie a praxe – úvod do problematiky, mezinárodně uznávané standardy, legislativa ČR a zkušenosti v veřejnosprávními kontrolami příspěvkových organizací, zaměřenými na jeho prověřování.
Další informace ZDE

Nejčtenější kategorie
Chytré město
445
Energetika
509
IT
374
Dotace a Finance
1374
Odpady
250

Nezmeškejte žádné informace!

Přihlaste se k odběru newsletteru a buďte stále v obraze