Newslettery

Dostávejte to nejzajímavější ze světa veřejné správy i v našich newsletterech.

  PromoNews

  Výběr toho nejzajímavějšího za posledních 14 dní do vaší emailové schránky.

  2x měsíčně

  PromoDay

  Přehled nejnovějších článků. Každý pracovní den do vaší schránky.

  5x týdně

  Představujeme vám

  Výběr z těch nejzajímavějších rozhovorů s představiteli veřejné správy.

  1x měsíčně

  Akce

  Přehled nadcházejících konferencí, soutěží, školení na následující měsíc.

  1x měsíčně

  Kliknutím na „Odebírat“ souhlasíte s našimi zásadami o Ochraně osobních údajů a zasíláním pravidelných newsletterů. Odhlásit se můžete kdykoliv.

  IT

  Konference: Efektivní řízení územních samosprávných celků a jejich organizací – Digitalizace

  Ve dnech 23. a 24. září proběhne v Jihlavě pod záštitou Kraje Vysočina konference „Efektivní řízení územních samosprávných celků a jejich organizací – Digitalizace“, která je dvanáctým pokračováním cyklu úspěšných odborných konferencí k aktuálním tématům ve veřejné správě. Vystoupí na ní bezmála dvě desítky řečníků. Představí konkrétní, již realizované projekty, případové studie, včetně příkladů dobré praxe z krajů, měst a jejich zřizovaných a zakládaných organizací. Součástí akce je společenský večer.
  V 1. bloku přednášek a diskuse s názvem Digitalizace – teorie a praxe bude hovořit např. doc. Ing. Ladislav Mejzlík, Ph.D., děkan, Fakulta financí a účetnictví, Vysoká škola ekonomická v Praze, JUDr. David Bauer, odborník v oblasti účetnictví, Mgr. Radka Vladyková, výkonná ředitelka Svazu obcí a měst ČR či Ing. Tomáš Kotyza, ředitel Krajského úřadu Moravskoslezského kraje
  Ve 2. bloku Digitalizace – případové studie vystoupí např, Bc. Petr Štika, MBA, LL.M., tajemník Úřadu městské části Brno-střed a Ing. Kamil Válek, tajemník Městský úřad Uherský Brod, Ing. Erika Šteflová, MBA, ředitelka, Projektová kancelář Kraje Vysočina a řada dalších odborníkl z praxe.
  Druhý den budou probíhat odborné workshopy na téma:
  Digitalizace a digitální transformace organizace – úvod do problematiky, aktuální trendy digitalizace ve společnosti a veřejné správě ČR, zkušenosti z digitalizace agend veřejnoprávních organizací a dopady na jejich činnost.
  Vnitřní kontrolní a řídící systém z pohledu teorie a praxe – úvod do problematiky, mezinárodně uznávané standardy, legislativa ČR a zkušenosti v veřejnosprávními kontrolami příspěvkových organizací, zaměřenými na jeho prověřování.
  Další informace ZDE

  Nejčtenější kategorie
  Chytré město
  365
  Energetika
  363
  IT
  239
  Dotace a Finance
  1077
  Odpady
  194

  Nezmeškejte žádné informace!

  Přihlaste se k odběru newsletteru a buďte stále v obraze