Newsletter

Dostávejte to nejzajímavější ze světa veřejné správy i v našich newsletterech.

* Kliknutím na „Odebírat“ souhlasíte s našimi zásadami o Ochraně osobních údajů a zasíláním pravidelných newsletterů. Odhlásit se můžete kdykoliv.

IT

Vyzkoušejte nový portál pro profesionály veřejné správy

V listopadu 2023 byl uveden na český trh jedinečný odborný portál Poradce pro veřejnou správu – www.ppvs.cz. Společnost Poradce podnikatele jako první přináší legislativu pro daně, účetnictví, mzdy a personalistiku na jednom místě. Nejen, že si můžete u nich nastudovat nejnovější postupy a využívat ke své práci aktuální formuláře, ale také si můžete ověřit svá pracovní řešení v poradně u TOP odborníků ČR pro legislativu veřejné správy.

Vyzkoušejte portál na měsíc zdarma. Pokud se Vám zalíbí do 31. 12. 2023 si ho můžete jako čtenář Pro města a obce pořídit s 10% slevou s kódem „MĚSTAOBCE10″. Cena: 8.865 Kč bez DPH 9.850 Kč bez DPH

Máte o akci zájem? Napište na e-mail naší kolegyni Markétě Szturcové na: szturcova@pp.cz.

Proč portál vyzkoušet?
Vaše spolehlivá zkratka k legislativě veřejné správy Portál obsahuje více než 30 000 aktuálních dokumentů, včetně důvodových zpráv, finančních zpravodajů, vzorů smluv, interních směrnic, formulářů a dokumentů. Aktuální legislativu můžete také například nastudovat prostřednictvím videoškolení, audioškolení, odborných článků a příkladů z praxe. Pokud Vás cokoliv v obsahu zaujme můžete si po registraci dokumenty uložit a třídit ve svém účtu, k tomu po registraci/přihlášení použijte ikonky vpravo. Dokument zde můžete ihned vytisknout.

Správnost řešení ověří denně poradna
Nový portál pro legislativu veřejné správy nabízí svým uživatelům také unikátní službu v podobě poradny. Odborníci zde rádi zodpoví dotazy z oblasti veřejné správy týkající se hospodaření organizačních složek státu, státních příspěvkových organizací, účetnictví, daní, rozpočtu, pracovního práva a mezd ve veřejné správě. Poradna je cenným zdrojem informací pro všechny, kdo denně řeší problematiku legislativy veřejné správy. Naši experti v poradně poskytují kvalifikované odpovědi na konkrétní dotazy, které pomáhají uživatelům v jejich každodenní práci.

Kdo může poradnu využít?
Poradna je určena pro všechny, kdo řeší ve své praxi problematiku veřejné správy a potřebuje poradit s konkrétním problémem. Mezi potenciální uživatele poradny patří například:
● Daňoví poradci, auditoři, účetní, vedoucí účtáren a mzdových oddělení, finanční úředníci, pracovníci Fondu Evropské unie, ekonomové, statistici, právníci, kontroloři.
● Ředitelé, ekonomové i fakturanti, starostové, tajemníci, hospodáři a účetní z obcí a měst, spolků, nadační fondy, obecně prospěšné společnosti, církve, náboženské společnosti, nadace, zájmová sdružení, politické strany a politická hnutí.

„Naším úkolem je pro nás, lidi, připravit v rámci portálu hodnotné, potřebné a využitelné informace pro více než půl milionů osob pracujících ve veřejném sektoru i pro lidi, kteří chtějí této rozsáhlé a složité oblasti, která ovlivňuje každého z nás, porozumět. (…), jsem nadšená, že mohu jako garantka napomoci k vytvoření rozumného rozcestníku, stromu informací, na kterém si každý z uživatelů může najít a utrhnout svoje jablko poznání.”

Nejčtenější kategorie
Chytré město
455
Energetika
530
IT
398
Dotace a Finance
1403
Odpady
257

Nezmeškejte žádné informace!

Přihlaste se k odběru newsletteru a buďte stále v obraze