Kladno reprezentuje ČR na mezinárodním webináři k energetice a klimatu

Publikováno: 25. 5. 2021Cca 1.7 min četbyKategorie: Kraje, Středočeský kraj
SDÍLET

Příklady projektů v oblasti klimatu a udržitelnosti v Portugalsku, České republice a Irsku představí nadcházející mezinárodní webinář. Pořádá ho poslední květnový den irské velvyslanectví v Praze ve spolupráci s Klimatickou koalicí a organizací Green Skibbereen. ČR reprezentuje město Kladno. Zaregistrovat se na webinář může i široká veřejnost.
Na webináři se seznámíte s relevantními a použitelnými příklady osvědčených postupů a opatření v oblasti klimatu a udržitelnosti na místní úrovni v Portugalsku, Česku a Irsku. Regionální a místní odborníci budou diskutovat o budoucích výzvách a příležitostech k prohloubení praktické spolupráce na místní úrovni v celé Evropě.
Komunity v západním Corku, Cascais a v Kladně již spolupracují na přípravě návrhů projektů pro financování z programu EU Horizon, které jsou ukázkou inovativních přístupů k obnovitelné energii a energetické účinnosti. Tato událost otevře příležitosti k prohloubení a posílení tohoto probíhajícího dialogu a nabídne model meziregionální spolupráce v oblasti klimatu a zapojení zúčastněných stran v podnikání, komunitách, občanské společnosti a v obcích. Spolupráce na této úrovni může pomoci identifikovat přístupy k získání podpory pro nezbytná opatření, která povedou k dosažení ambiciózních cílů v oblasti klimatu v celé EU.
Registrujte se na tomto odkazu Upozorňujeme ovšem, že událost probíhá v anglickém jazyce.
S programem události a s kontextem její organizace (v české a anglické verzi) se můžete seznámit ZDE.
Zdroj: Město Kladno

PRO MĚSTA A OBCE

A získejte každý měsíc přehled praktických a inspirativních informací ze světa veřejné správy.

Související příspěvky
Related Posts
Nejčtenější