Newslettery

Dostávejte to nejzajímavější ze světa veřejné správy i v našich newsletterech.

  PromoNews

  Výběr toho nejzajímavějšího za posledních 14 dní do vaší emailové schránky.

  2x měsíčně

  PromoDay

  Přehled nejnovějších článků. Každý pracovní den do vaší schránky.

  5x týdně

  Představujeme vám

  Výběr z těch nejzajímavějších rozhovorů s představiteli veřejné správy.

  1x měsíčně

  Akce

  Přehled nadcházejících konferencí, soutěží, školení na následující měsíc.

  1x měsíčně

  Kliknutím na „Odebírat“ souhlasíte s našimi zásadami o Ochraně osobních údajů a zasíláním pravidelných newsletterů. Odhlásit se můžete kdykoliv.

  Komunikace s občany

  Mladá Boleslav pomohla s nákupy potravin a léků, na konci května služba skončí

  Statutární město Mladá Boleslav od konce října 2020 do dnešního dne pomohlo seniorům s více než šesti stovkami nákupů potravin a léků. Vedení města tuto službu znovuzavedlo na podzim v době nouzového stavu a nepříznivé epidemiologické situace tak, aby ochránilo nejvíce ohroženou skupinu. Předtím dovozy nákupů fungovaly i na jaře 2020. Služba skončí 31. května 2021.
  Dovozy nákupu léků a potravin byly určené seniorům nad 60 let, zdravotně postiženým, osamoceným rodičům s dětmi nebo osamoceným nemocným osobám. “Od loňského závěru října do dnešního dne jsme pomohli s více než šesti stovkami objednávek,” řekl první náměstek primátora Jiří Bouška.
  Objednávající platili pouze hodnotu nákupu, samotný dovoz byl zdarma. Službu zajišťovali zaměstnanci společnosti Městské sportovní a rekreační areály Mladá Boleslav, se zapůjčením aut pomohl Nadační fond Škoda Auto.
  S ohledem na zlepšující se epidemiologickou situaci a očkování ohrožených skupin na konci tohoto měsíce mimořádná služba skončí.  Společnost Městské sportovní a rekreační areály Mladá Boleslav se nyní vrací ke své primární činnosti, a to je správa a příprava sportovišť na běžný provoz.
  Zdroj: Město Mladá Boleslav

  Nejčtenější kategorie
  Chytré město
  365
  Energetika
  363
  IT
  239
  Dotace a Finance
  1077
  Odpady
  194

  Nezmeškejte žádné informace!

  Přihlaste se k odběru newsletteru a buďte stále v obraze