Newslettery

Dostávejte to nejzajímavější ze světa veřejné správy i v našich newsletterech.

  PromoNews

  Výběr toho nejzajímavějšího za posledních 14 dní do vaší emailové schránky.

  2x měsíčně

  PromoDay

  Přehled nejnovějších článků. Každý pracovní den do vaší schránky.

  5x týdně

  Představujeme vám

  Výběr z těch nejzajímavějších rozhovorů s představiteli veřejné správy.

  1x měsíčně

  Akce

  Přehled nadcházejících konferencí, soutěží, školení na následující měsíc.

  1x měsíčně

  Kliknutím na „Odebírat“ souhlasíte s našimi zásadami o Ochraně osobních údajů a zasíláním pravidelných newsletterů. Odhlásit se můžete kdykoliv.

  Komunikace s občany

  Proč čtu PRO města a obce

  Tajemníka Městského úřadu Moravského Berouna Bc. Marka Malínka jsme se zeptali na jeho názor na měsíčník PRO města a obce.

  Proč jste se stali předplatiteli našeho měsíčníku?

  Tento měsíčník považuji za zdroj informací, které vycházejí přímo z reálu fungování měst a obcí, což poskytuje mnohdy nejen odpovědi na řešené otázky v podmínkách našeho města. Přináší i spoustu inspirativních možností a řešení, které mohou být nejen pro město přínosné.

  Podle vašeho názoru, podařilo se časopisu, po šesti letech existence, rozšířit nabídku odborných titulů pro města a obce?

  Pokud bych měl hodnotit dobu, po kterou tento měsíčník sleduji, tak v každém čísle vždy nacházím něco nového, zajímavého, přínosného a inspirujícího, co zasahuje prakticky do všech tížených oblastí, s kterými se obce musí potýkat.

  Které rubriky vás nejvíce zajímají?

  Každá rubrika přináší své a je vždy obohacením o něco nového, zajímavého. Přesto se má pozornost pravidelně upírá k aktuálnímu dění, a to i v jiných krajích, elektronizaci a smart city.

  Jsou témata, která vám v našem časopise schází?

  Přivítal bych sdílení dobré praxe prostřednictvím zástupců obcí a jejich úřadů, které by mohlo být obohacením v získání praktických zkušeností a postojů. Následně by je mohly přejímat v konkrétních podmínkách další města a obce.

  Komu byste náš časopis doporučili a proč?

  S ohledem na obsahovou rozmanitost měsíčníku se domnívám, že je přínosný nejen pro odbornou veřejnost, která se pohybuje ve veřejné správě, ale i pro nezasvěceného laika, který si tak může rozšířit své povědomí v této oblasti. Na přelom roku připravujeme Portál PRO města a obce, webové rozhraní pro aktuální informace z měst a obcí, jejich střešních organizací, ministerstev, právní poradenství a dalších aktuality. Uvítáte takový portál jako doplněk k našemu měsíčníku a k newsletterům PROmoNEWS?

  Zajisté, každý takový inovativní krok považuji v dnešní době elektronizace a digitalizace veřejné správy za posun vpřed, je to jeden z hlavních nástrojů komunikace a zdroje informací.

  Nejčtenější kategorie
  Chytré město
  376
  Energetika
  381
  IT
  255
  Dotace a Finance
  1131
  Odpady
  204

  Nezmeškejte žádné informace!

  Přihlaste se k odběru newsletteru a buďte stále v obraze