Newsletter

Dostávejte to nejzajímavější ze světa veřejné správy i v našich newsletterech.

* Kliknutím na „Odebírat“ souhlasíte s našimi zásadami o Ochraně osobních údajů a zasíláním pravidelných newsletterů. Odhlásit se můžete kdykoliv.

Komunikace s občany

Velikonoční sbírka v Plzni

V Plzni dnes odstartovala velikonoční sbírka s názvem Nový počátek. Potraviny, které jsou určeny pro rodiny v krizi, samoživitelky i samoživitele a rodiny s více dětmi, je možné nosit do prostor u vrátnice magistrátní budovy v Kopeckého sadech 11.
Do sbírky je možné přispět trvanlivými potravinami jako je hladká a polohrubá mouka, cukr, vanilkový cukr, prášek do pečiva, trvanlivé mléko, hrozinky, mandle, jakékoli sladkosti, ale i těstoviny nebo konzervy.
„Velikonoční sbírka Nový začátek se poprvé z iniciativy Odboru sociálních služeb konala v roce 2018. Pracovníci magistrátu, plzeňských obvodních úřadů či spřátelených neziskových organizací tehdy poprvé přispěli k tomu, že koleda či čerstvě upečený velikonoční mazanec nechyběly ani v rodinách, které se ocitly v krizové situaci či u matek, jež se svými dětmi pobývají v azylových domech nebo u samoživitelů a samoživitelek. Těší mě, že ani nyní, v době, která je pro všechny velmi složitá, nechybí chuť pomáhat a kolegyně i kolegové se do organizování sbírky opět pustili. Díky nim i dárcům si potřební budou moci dopřát krásně prožité velikonoční svátky,“ uvedl primátor města Plzně Martin Baxa.
Sbírka potrvá do pátku 26. března, sběr potravin se koná ve všední dny od 6 do 18 hod.
Zdroj: www.plzen.eu

Nejčtenější kategorie
Chytré město
444
Energetika
505
IT
371
Dotace a Finance
1373
Odpady
249

Nezmeškejte žádné informace!

Přihlaste se k odběru newsletteru a buďte stále v obraze