Konference Brownfieldy 2021: nový impuls pro města

Publikováno: 18. 8. 2021Cca 1.4 min četbyKategorie: Aktuality z veřejné správy
SDÍLET

Přijeďte 17. 9. 2021 do Českého Krumlova na konferenci Brownfieldy. Pro členy SMO ČR platí zvýhodněný vstup 1+1 vstupenka zdarma. Letošní ročník je věnován rozjezdu městských projektů na brownfieldech. Zástupci samospráv získají nejen inspiraci, ale především konkrétní podněty, jak řešit problém revitalizace brownfieldu na území obce. Na jednom místě se tu potkají s odborníky ze soukromé a veřejné sféry i se zástupci investorů.

  • Kdy: 17. 9. 2021 od 10:00
  • Kde: Český Krumlov – kasárna Vyšný

Vstupenky v prodeji na portálu GoOut. V případě zájmu o druhý vstup zdarma, kontaktujte pořadatele na e-mailu konference@kfbrownfieldy.cz

Celodenní program představí přístup měst, obcí a developerů k rozvoji území na brownfieldech a ukáže, jak vytvářet fungující partnerství mezi městy a investory. Na konkrétním příkladu bývalých kasáren v Českém Krumlově ukáže, jak může město využít potenciál brownfieldu pro svůj další rozvoj.

Kompletní program a řečníci zde.

Konference Brownfieldy je platformou pro dialog soukromé a veřejné sféry o rozvoji brownfieldových lokalit v ČR. V průběhu jednoho dne se tu potkají odborníci na územní plánování, development, architekturu, životní prostředí, průmysl a další.

Zdroj: Web akce

PRO MĚSTA A OBCE

A získejte každý měsíc přehled praktických a inspirativních informací ze světa veřejné správy.

Související příspěvky
Related Posts
Nejčtenější