Kreativní vouchery budou – Karlovarský kraj rozdělí až milion korun

Publikováno: 30. 8. 2021Cca 1.8 min četbyKategorie: Karlovarský kraj, Kraje
SDÍLET

​Programem Kreativní vouchery Karlovarského kraje podpoří i letos Karlovarský kraj spolupráci lokálních podnikatelů, kteří chtějí inovovat své produkty a služby, a karlovarských kreativců, kteří jim jejich sny pomohou naplnit. Tato podpora pomáhá například designu služeb, tvorbě fotografií, videí i tvorbě marketingového plánu.
Díky velkému zájmu o Inovační vouchery (nárůst téměř o 100 % oproti roku 2020) a vyčerpání téměř celé alokace Programu určené i na Kreativní vouchery, dochází v letošním roce k prodloužení příjmu žádostí. Podpora přesáhne milion korun. „Finanční podpora na zlepšení služeb a zviditelnění místních podnikatelů je velmi důležitá, proto jsme rádi, že Karlovarský kraj schválil dodatečnou alokaci na Kreativní vouchery a my tak můžeme říci, že Kreativní vouchery letos budou“, říká Vlastimil Veselý, ředitel Karlovarské agentury rozvoje podnikání.
V první fázi Programu probíhá přihlašování kreativců do takzvané Galerie kreativců. Do té se zájemci mohou přihlásit prostřednictvím registračního formuláře do 1. září 2021. Ze zmíněné Galerie potom firmy vybírají, s kým chtějí spolupracovat.
Již nyní mají firmy možnost výběru a oslovení vhodného kreativce. Společně mohou připravit projekt a v termínu od 15. do 22. září 2021 registrovat žádost o podporu. V říjnu 2021 budou přijaté žádosti hodnoceny. Po finálním schválení Radou Karlovarského kraje budou všichni žadatelé informováni o výsledku, a ti úspěšní vyzváni k podpisu smluv. Na konci roku 2021 mohou žadatelé kvalitně zpracovaných projektů očekávat finanční prostředky na svých účtech.
Více informací zde
Zdroj: Karlovarský kraj

PRO MĚSTA A OBCE

A získejte každý měsíc přehled praktických a inspirativních informací ze světa veřejné správy.

Související příspěvky
Related Posts
Nejčtenější