Newslettery

Dostávejte to nejzajímavější ze světa veřejné správy i v našich newsletterech.

  PromoNews

  Výběr toho nejzajímavějšího za posledních 14 dní do vaší emailové schránky.

  2x měsíčně

  PromoDay

  Přehled nejnovějších článků. Každý pracovní den do vaší schránky.

  5x týdně

  Představujeme vám

  Výběr z těch nejzajímavějších rozhovorů s představiteli veřejné správy.

  1x měsíčně

  Akce

  Přehled nadcházejících konferencí, soutěží, školení na následující měsíc.

  1x měsíčně

  Kliknutím na „Odebírat“ souhlasíte s našimi zásadami o Ochraně osobních údajů a zasíláním pravidelných newsletterů. Odhlásit se můžete kdykoliv.

  AkceKultura

  Hlasujte pro Kulturní počin roku!

  Jihlava chce po pandemii podpořit a motivovat všechny místní pořadatele rozličných kulturních akcí či projektů. Radní pro kulturu Silvie Čermáková se proto rozhodla vytvořit nové ocenění, které každoročně vyzdvihne výjimečný kulturní zážitek nebo událost.
  „Důvodem vyhlášení soutěže v roce 2021 je podpora a motivace všech, kteří čelí současné těžké situaci. Kulturní oblast patří k těm, na které nejcitelněji dopadly důsledky pandemie, proto chceme poděkovat a ocenit ty, kteří to nevzdali a pomáhají ukázat, že o kulturu stojí za to pečovat,“ uvedla radní města.
  Do soutěže je možno přihlásit kulturní akce konané v roce 2021. Od července je možné vyplnit anketní lístek níže, který je také k dispozici na jednom z Turistických či Městských informačních centrech, popřípadě elektronicky na webu města pod odkazem jihlava.cz/kultura. Kdokoli z veřejnosti může nominovat akci ve dvou kategoriích – Kulturní událost roku a Inovativní kulturní počin, tedy objev roku. Podmínkou pro nominaci je kulturní akce konaná na území města Jihlavy.
  Uzávěrka nominací je v lednu příštího roku, v únoru proběhne vyhodnocení ankety, ve které bude moci veřejnost hlasovat v obou kategoriích. Ve stejné době bude o nominovaných akcích jednat i Kulturní komise. „Vybrány tedy budou čtyři akce – dvě akce veřejností a dvě akce odbornou porotou, tedy kulturní komisí. Výsledky obou hodnocení budou předloženy Radě města Jihlavy ke schválení,“ doplnila Čermáková.
  Zdroj: Město Jihlava

  Nejčtenější kategorie
  Chytré město
  376
  Energetika
  379
  IT
  253
  Dotace a Finance
  1126
  Odpady
  204

  Nezmeškejte žádné informace!

  Přihlaste se k odběru newsletteru a buďte stále v obraze