Město Hranice: Ambasador kvality ČR 2021

Publikováno: 11. 2. 2022Cca 7.6 min četbyKategorie: Chytré město, Exkluzivně, Premium
SDÍLET

Město sází na projekty smart city a promyšlenou komunikaci

Město Hranice, Městský úřad Hranice v sekci soutěže Ambasador kvality České republiky určené subjektům veřejné sféry získalo prvenství. O cestě za kvalitou, v níž se velká pozornost věnuje komunikaci s občany či tomu, aby se Hranice staly v pravém slova smyslu smart city, hovořil Vladimír Vyplelík, tajemník Městského úřadu Hranice.

Můžete nám přiblížit, jak zajišťujete oboustrannou komunikaci s občany?

Komunikačních kanálů máme několik. Tištěný měsíčník je zdarma distribuován do každé domácnosti a čtenáři jej rovněž naleznou na webu města. Jednou týdně  zajišťujeme televizní zpravodajství, které je doplňováno aktuálními videi. Vysíláme ho satelitem i v kabelové televizi, prostřednictvím Youtube, na webu a Facebooku. K rychlému podávání informací využíváme aplikaci Mobilní Rozhlas s 1 500 uživateli.

Zpětnou vazbu umožňuje zejména Facebook a platforma Mobilní Rozhlas, využitím aplikace Zmapuj to s hlášením závad a nedostatků, ale i možností udělit městu pochvalu. Mobilní Rozhlas využíváme také při anketách o návrzích v rámci participativního rozpočtu města. Díky tomu jsme například vybrali a zrealizovali projekt na plážový volejbal.

Pro Města Obce PREMIUM

Tento článek mohou číst jen předplatitelé. Pokud máte zájem o přístup k Premium obsahu, objednejte si předplatné.

Více informací
Přihlásit

PRO MĚSTA A OBCE

A získejte každý měsíc přehled praktických a inspirativních informací ze světa veřejné správy.

Související příspěvky
Related Posts
Nejčtenější