Newslettery

Dostávejte to nejzajímavější ze světa veřejné správy i v našich newsletterech.

  PromoNews

  Výběr toho nejzajímavějšího za posledních 14 dní do vaší emailové schránky.

  2x měsíčně

  PromoDay

  Přehled nejnovějších článků. Každý pracovní den do vaší schránky.

  5x týdně

  Představujeme vám

  Výběr z těch nejzajímavějších rozhovorů s představiteli veřejné správy.

  1x měsíčně

  Akce

  Přehled nadcházejících konferencí, soutěží, školení na následující měsíc.

  1x měsíčně

  Kliknutím na „Odebírat“ souhlasíte s našimi zásadami o Ochraně osobních údajů a zasíláním pravidelných newsletterů. Odhlásit se můžete kdykoliv.

  Místní rozvoj

  Harmonie je perlou Poruby

  V červenci byly dokončeny stavební práce na Domě s pečovatelskou službou Harmonie, který se nachází na Dělnické ulici v Ostravě-Porubě. Areál nyní disponuje zcela novými byty pro seniory a krásným atriem. Od podzimu by pak měla v těchto prostorách fungovat také kavárna a služebna městské policie.
  Dům s pečovatelskou službou nabízí dvacet tři bytů, každý z nich o velikosti čtyřiceti dvou metrů čtverečních v dispozici 2+kk. V objektu nechybí recepce se službou. Atrium nabízí obyvatelům Harmonie odpočinkovou zónu plnou zeleně. Najdete zde lavičky, dětské hřiště pro vnoučata či pravnoučata a posilovací stroje pro seniory. Venkovnímu prostoru dominuje podsvícená fontána.
  Původně zanedbaná hospodářská budova v Dělnické ulici má i další specifikum. Po Komunitním centru Všichni spolu je to teprve druhá budova se zelenou střechou v Porubě. Městský obvod Poruba má momentálně tři domy s pečovatelskou službou. Vedle nejnovější Harmonie je to ještě Astra na ulici Ivana Sekaniny a Dům s pečovatelskou službou Průběžná. Tato tři zařízení disponují kapacitou 154 bytů pro seniory.
  Zdroj: Město Ostrava

  Nejčtenější kategorie
  Chytré město
  367
  Energetika
  367
  IT
  241
  Dotace a Finance
  1082
  Odpady
  197

  Nezmeškejte žádné informace!

  Přihlaste se k odběru newsletteru a buďte stále v obraze