Newslettery

Dostávejte to nejzajímavější ze světa veřejné správy i v našich newsletterech.

  PromoNews

  Výběr toho nejzajímavějšího za posledních 14 dní do vaší emailové schránky.

  2x měsíčně

  PromoDay

  Přehled nejnovějších článků. Každý pracovní den do vaší schránky.

  5x týdně

  Představujeme vám

  Výběr z těch nejzajímavějších rozhovorů s představiteli veřejné správy.

  1x měsíčně

  Akce

  Přehled nadcházejících konferencí, soutěží, školení na následující měsíc.

  1x měsíčně

  Kliknutím na „Odebírat“ souhlasíte s našimi zásadami o Ochraně osobních údajů a zasíláním pravidelných newsletterů. Odhlásit se můžete kdykoliv.

  AkceMístní rozvoj

  Konference Budoucnost se zaměří na útlum těžby a přeměnu regionu

  Karlovarský kraj ve spolupráci s Karlovarskou agenturou rozvoje podnikání připravuje další ročník Konference Budoucnost. Ta je naplánována na 24. listopadu 2021 od 9 do 18 hodin. Tradičně se bude konat v Kulturním a společenském středisku KASS v Chodově.

  Konference navazuje na předchozí ročník a bude se také věnovat transformaci regionu spojené s útlumem těžebního průmyslu a přechodem na nové energetické zdroje. Na konferenci bude představen probíhající proces transformace, evropský i národní pohled na věc a také projekty, které jsou významné pro budoucnost regionu a otevírají nová odvětví.

  Zájemci o budoucnost Karlovarského kraje se na konferenci dozví, co vše se již v souvislosti s transformací regionu událo a co je dále plánováno. Dopolední část nabídne vystoupení odborníků z různých oblastí, kteří nastíní další vývoj regionu a přiblíží možnosti připravovaných dotačních programů. Řeč bude o rozvoji podnikání, školství, o nových odvětvích. V odpolední části představí jednotliví navrhovatelé konkrétní strategické projekty z území Karlovarského kraje a nabídnou možnost dozvědět se další informace o těchto projektech.

  Informace o akci najdete postupně na webové stránce www.menimekraj.cz.  Konference je určena odborné i široké veřejnosti, účast není zpoplatněna.

  Využijte možnosti se registrovat předem, a to na webu Karlovarské agentury rozvoje podnikání​.

  Zdroj: Karlovarský kraj

  Nejčtenější kategorie
  Chytré město
  366
  Energetika
  364
  IT
  240
  Dotace a Finance
  1078
  Odpady
  195

  Nezmeškejte žádné informace!

  Přihlaste se k odběru newsletteru a buďte stále v obraze