Newsletter

Dostávejte to nejzajímavější ze světa veřejné správy i v našich newsletterech.

* Kliknutím na „Odebírat“ souhlasíte s našimi zásadami o Ochraně osobních údajů a zasíláním pravidelných newsletterů. Odhlásit se můžete kdykoliv.

AkceMístní rozvoj

Konference Budoucnost se zaměří na útlum těžby a přeměnu regionu

Karlovarský kraj ve spolupráci s Karlovarskou agenturou rozvoje podnikání připravuje další ročník Konference Budoucnost. Ta je naplánována na 24. listopadu 2021 od 9 do 18 hodin. Tradičně se bude konat v Kulturním a společenském středisku KASS v Chodově.

Konference navazuje na předchozí ročník a bude se také věnovat transformaci regionu spojené s útlumem těžebního průmyslu a přechodem na nové energetické zdroje. Na konferenci bude představen probíhající proces transformace, evropský i národní pohled na věc a také projekty, které jsou významné pro budoucnost regionu a otevírají nová odvětví.

Zájemci o budoucnost Karlovarského kraje se na konferenci dozví, co vše se již v souvislosti s transformací regionu událo a co je dále plánováno. Dopolední část nabídne vystoupení odborníků z různých oblastí, kteří nastíní další vývoj regionu a přiblíží možnosti připravovaných dotačních programů. Řeč bude o rozvoji podnikání, školství, o nových odvětvích. V odpolední části představí jednotliví navrhovatelé konkrétní strategické projekty z území Karlovarského kraje a nabídnou možnost dozvědět se další informace o těchto projektech.

Informace o akci najdete postupně na webové stránce www.menimekraj.cz.  Konference je určena odborné i široké veřejnosti, účast není zpoplatněna.

Využijte možnosti se registrovat předem, a to na webu Karlovarské agentury rozvoje podnikání​.

Zdroj: Karlovarský kraj

Nejčtenější kategorie
Chytré město
455
Energetika
530
IT
397
Dotace a Finance
1403
Odpady
257

Nezmeškejte žádné informace!

Přihlaste se k odběru newsletteru a buďte stále v obraze