Newsletter

Dostávejte to nejzajímavější ze světa veřejné správy i v našich newsletterech.

* Kliknutím na „Odebírat“ souhlasíte s našimi zásadami o Ochraně osobních údajů a zasíláním pravidelných newsletterů. Odhlásit se můžete kdykoliv.

Místní rozvoj

Lávku u průmyslovky ve Vsetíně čeká obnova

Vsetínská radnice se pravidelně zabývá technickým stavem mostů, jež má město ve svém vlastnictví. Velkou pozornost v posledním období věnuje lávce pro pěší a cyklisty u průmyslovky, kterou čeká obnova.
Most u průmyslovky se již delší dobu nachází v nevyhovujícím technickém stavu, kvůli němuž musela být například uzavřena i dvě přístupová schodiště na ni – jedno ve směru od Kolonky, druhé ve směru od průmyslovky, respektive od koupaliště. Lávka, která pochází z roku 1970, byla podrobena mostním prohlídkám, a ty potvrdily, že není celkově v dobré kondici. Projektanti navrhli několik možností řešení. Ve hře byla rekonstrukce, ale i demolice a stavba zcela nového mostu. Vedení města se nakonec rozhodlo pro její zachování a obnovu.
V letošním roce město na zpracování projektové dokumentace vyčlenilo 200 tisíc korun. „Zhotovitel ji má předložit do konce června. Podle rozsahu prací, jež bude třeba provést, se rozhodneme, zda k jejich realizaci přistoupíme ještě letos nebo až v příštím roce,“ uzavřel starosta.
Zdroj: www.mestovsetin.cz

Nejčtenější kategorie
Chytré město
445
Energetika
507
IT
373
Dotace a Finance
1374
Odpady
250

Nezmeškejte žádné informace!

Přihlaste se k odběru newsletteru a buďte stále v obraze