Newsletter

Dostávejte to nejzajímavější ze světa veřejné správy i v našich newsletterech.

* Kliknutím na „Odebírat“ souhlasíte s našimi zásadami o Ochraně osobních údajů a zasíláním pravidelných newsletterů. Odhlásit se můžete kdykoliv.

AkceMístní rozvoj

Městský úřad Rožnov pod Radhoštěm získal bronzové ocenění Vzdělaný úřad

Svaz měst a obcí České republiky udělil v rámci projektu ESO (Efektivní řízení rozvoje obcí jako základní předpoklad efektivnosti výkonu veřejné správy a poskytování veřejných služeb na úrovně obcí) bronzové ocenění Městskému úřadu Rožnov pod Radhoštěm.

„Předmětem projektu ESO je dosažení vyšší odborné kvalifikace zastupitelů a zaměstnanců územních samosprávních celků v odborných agendách výkonu veřejné správy. Více než 15 % úředníků Městského úřadu Rožnov pod Radhoštěm absolvovalo vzdělávací aktivity v rozsahu vyšším než 40 hodin, úřad tak dosáhl na bronzové ocenění,“ informovala Petra Graclíková, rožnovská tisková mluvčí.
„Nabídka školení byla opravdu široká, ať už reagovala na aktuální změny v legislativě nebo se zaměřovala i na soft skills, které jsou při každodenním kontaktu s občany nesmírně důležité. Vzdělávání probíhalo formou e-learningu, on-line vzdělávání a webinářů. Velmi si cením snahy našich úředníku pracovat na vlastním rozvoji a vzdělávání i nad rámec zákonné povinnosti. Projekt ESO končí v dubnu 2023 a určitě budeme cílit na získání stříbrného ocenění,“
 uvedla Lenka Pavelková, tajemnice MěÚ Rožnov pod Radhoštěm.

Více zde: https://www.klubnovinaruzlin.cz/news/mestsky-urad-roznov-pod-radhostem-ziskal-bronzove-oceneni-vzdelany-urad/

Foto a zdroj: Klub Novinářů Zlín

Nejčtenější kategorie
Chytré město
444
Energetika
507
IT
372
Dotace a Finance
1374
Odpady
249

Nezmeškejte žádné informace!

Přihlaste se k odběru newsletteru a buďte stále v obraze