Newsletter

Dostávejte to nejzajímavější ze světa veřejné správy i v našich newsletterech.

* Kliknutím na „Odebírat“ souhlasíte s našimi zásadami o Ochraně osobních údajů a zasíláním pravidelných newsletterů. Odhlásit se můžete kdykoliv.

Komunikace s občanyMístní rozvoj

Nový stacionář v Chebu

V průběhu jarních měsíců proběhne rekonstrukce přízemní části domu č. 515 v Dlouhé ulici. Po jejím dokončení vznikne v Chebu dosud chybějící, přitom velmi potřebná, sociální služba – denní stacionář pro seniory.
Dům č. 515 sousedí s opraveným objektem bývalého hotelu Hradní dvůr, kde jsou vedle bytů pro dříve narozené také prostory, které využívá chebský klub seniorů. Nový denní stacionář pro zhruba 10 až 15 osob by měl začít fungovat od poloviny letošního roku. Klientům nabídne možnost setkávat se s dalšími seniory a aktivně trávit volný čas. Jeho provoz bude zajišťovat městská příspěvková organizace Správa zdravotních a sociálních služeb, pod kterou spadá například pečovatelská služba, denní stacionář pro handicapované Mája nebo stacionář pro děti s očními vadami. Na úpravy prostor pro denní stacionář je v rozpočtu města vyčleněno 3,5 milionu korun.
Zdroj: Radniční lisy Cheb

Nejčtenější kategorie
Chytré město
454
Energetika
530
IT
397
Dotace a Finance
1402
Odpady
257

Nezmeškejte žádné informace!

Přihlaste se k odběru newsletteru a buďte stále v obraze