Newslettery

Dostávejte to nejzajímavější ze světa veřejné správy i v našich newsletterech.

  PromoNews

  Výběr toho nejzajímavějšího za posledních 14 dní do vaší emailové schránky.

  2x měsíčně

  PromoDay

  Přehled nejnovějších článků. Každý pracovní den do vaší schránky.

  5x týdně

  Představujeme vám

  Výběr z těch nejzajímavějších rozhovorů s představiteli veřejné správy.

  1x měsíčně

  Akce

  Přehled nadcházejících konferencí, soutěží, školení na následující měsíc.

  1x měsíčně

  Kliknutím na „Odebírat“ souhlasíte s našimi zásadami o Ochraně osobních údajů a zasíláním pravidelných newsletterů. Odhlásit se můžete kdykoliv.

  Doprava a InfrastrukturaMístní rozvoj

  Revitalizace východního nádraží postoupila do další fáze

  Pracovní místa, investiční příležitosti, laboratoře, muzeum či kongresový sál: to vše by mělo vzniknout na území současného nákladního nádraží Děčín – východ. Cílem projektu je vytvořit v této lokalitě svébytné území kombinující průmyslové, podnikatelské, vědecko-technické, vzdělávací, kulturní a občanské využití.
  Zastupitelé města Děčín proto na konci dubna schválili studii využitelnosti této rozvojové zóny a také zpracování a podání dokumentů potřebných pro podání potenciálního strategického projektu „Rozvojová zóna Děčín – východní nádraží“ do Plánu spravedlivé územní transformace v souladu s veřejnou výzvou pro Ústecký kraj. Nositelem projektu bude statutární město Děčín. Studie byla pořízena/realizována za přispění prostředků státního rozpočtu ČR z programu Ministerstva pro místní rozvoj.
  V nové rozvojové zóně vzniknou tři funkční celky: Jednak to bude kolejiště s redukovanou šířkou i počtem, dále menší průmyslové provozy (teplárenství, zařízení pro energetické využití odpadů, výrobní provozy), a do třetice pak centrum s polyfunkčním smíšeným využitím městského charakteru: občanská vybavenost, výzkum, vývoj, vzdělávání, kultura, kanceláře, maloobchod.
  Více informací zde.
  Zdroj: Město Děčín

  Nejčtenější kategorie
  Chytré město
  412
  Energetika
  435
  IT
  304
  Dotace a Finance
  1253
  Odpady
  228

  Nezmeškejte žádné informace!

  Přihlaste se k odběru newsletteru a buďte stále v obraze