Mladá Boleslav spolu s Nymburkem a Poděbrady pracuje na koncepci rozvoje cestovního ruchu

Publikováno: 17. 1. 2022Cca 1.3 min četbyKategorie: Kraje, Středočeský kraj
SDÍLET

Na milovickém městském úřadě konala schůzka zástupců cestovního ruchu turistické oblasti Pojizeří a Polabí. Účastníci analyzovali slabé a silné stránky a diskutovali nad aktivitami na podporu rozvoje destinační spolupráce. Spolek Pojizeří a Polabí tak začal i díky tomuto setkání intenzivně pracovat na koncepci rozvoje cestovního ruchu s výhledem do roku 2030.

Krajina mezi Labem a Jizerou nabízí spoustu zajímavých a snadno dostupných turistických cílů včetně husté sítě cyklotras a turistických stezek, a může být proto cílem pro obrovskou skupinu turistů, na své si přijdou pěší výletníci, cyklisté, rodiny s dětmi i senioři.

Po prvním workshopu, kde byli členové spolku seznámeni mimo jiné i s výsledky dotazníkového šetření mezi odbornou veřejnosti, budou následovat další analýzy, řízené rozhovory a workshopy, které jsou nezbytné pro zpracování rozvojové strategie turistické oblasti Pojizeří a Polabí.

Podle tohoto dokumentu bude následně destinační management subjekty cestovního ruchu koordinovat a vést ke vzájemné spolupráci, ať už jde o turistické cíle, stravovací a ubytovací zařízení, či obce a města.

Zdroj: Město Mladá Boleslav

PRO MĚSTA A OBCE

A získejte každý měsíc přehled praktických a inspirativních informací ze světa veřejné správy.

Související příspěvky
Related Posts
Nejčtenější