Moravskoslezský kraj již zná vítěze krajského kola Zlatého Erbu

Publikováno: 26. 4. 2022Cca 1.9 min četbyKategorie: Kraje, Moravskoslezský kraj, Soutěže, Top
SDÍLET

Bohumín a Zbyslavice postupují to celostátního kola soutěže Zlatý erb. Soutěž hodnotí, jak si města a obce vedou v elektronickém světě. Letos se koná již 24. ročník, výsledky celostátního kola budou zveřejněny 16. května na konferenci v Hradci Králové.

Zástupci města Bohumín přebírají ocenění Zlatý erb

„Málokdo si už dokáže představit život bez výhod, které nám dává elektronizace. Jedním z benefitů je například komunikace nebo poskytování informací. Považuji za velmi důležité, aby města a obce se svými občany aktivně komunikovaly, informovaly je o aktuálním dění v obci a nabízely jim nejrůznější aplikace, tipy nebo odkazy. Obecní a městské weby nám tak například pomáhají během kotlíkových dotací, které jsou nesmírně důležité právě v našem kraji potýkajícím se s čistotou ovzduší. Jsem rád, že se obce do soutěže Zlatý erb hlásí. Soutěž je motivací a důkazem, že je stále co zlepšovat,“ uvedl hejtman Moravskoslezského kraje Ivo Vondrák, který dnes předal ceny vítězům krajského kola.

Zástupkyně obce Zbyslavice převzaly ocenění Zlatý erb na hejtmanství v Ostravě

Krajské kolo soutěže Zlatý erb o nejlepší webové stránky měst a obcí vyhlásil Moravskoslezský kraj ve spolupráci se spolkem Český zavináč. Vítězové každé kategorie postupují do celostátního kola, které se uskuteční na konferenci v Hradci Králové v 16. května 2022.

Finalisté krajského kola Zlatý erb

Foto: Zlatý Erb
Zdroj: Moravskoslezský Kraj
Web odkaz: www.msk.cz

PRO MĚSTA A OBCE

A získejte každý měsíc přehled praktických a inspirativních informací ze světa veřejné správy.

Související příspěvky
Related Posts
Nejčtenější