Newslettery

Dostávejte to nejzajímavější ze světa veřejné správy i v našich newsletterech.

  PromoNews

  Výběr toho nejzajímavějšího za posledních 14 dní do vaší emailové schránky.

  2x měsíčně

  PromoDay

  Přehled nejnovějších článků. Každý pracovní den do vaší schránky.

  5x týdně

  Představujeme vám

  Výběr z těch nejzajímavějších rozhovorů s představiteli veřejné správy.

  1x měsíčně

  Akce

  Přehled nadcházejících konferencí, soutěží, školení na následující měsíc.

  1x měsíčně

  Kliknutím na „Odebírat“ souhlasíte s našimi zásadami o Ochraně osobních údajů a zasíláním pravidelných newsletterů. Odhlásit se můžete kdykoliv.

  Nepřehlédněte

  Sejdou se policisté a strážníci tří států

  Image

  Olomouc bude opět hostit největší mezinárodní setkání

  Exkluzivní program, zajímavé řečníky, doprovodný program, ale hlavně příležitost osobně se potkat nabídne VII. mezinárodní konference obecních policií. Uskuteční se na Právnické fakultě v Olomouci 39. – 31. března. Potkávají se na ní zástupci statní správy, samospráv, integrovaného záchranného systému a bezpečnostních sborů, exekutivy, akademické sféry a dalších subjektů a organizací včetně neziskového sektoru a dobrovolnických aktivit. Právě díky různorodosti auditoria a podpory ze strany mnoha institucí vytváří ojedinělou platformu pro osobní setkávání a výměnu zkušeností. „Koncept programu potvrzuje vzájemnou kooperaci a provázanost témat složek integrovaného záchranného systému, státní správy a samosprávy s obecními a městskými policiemi,“ upozorňuje Daniel Bednařík, předseda správní rady FT Technologies, která za organizací odborné konference stojí.

  Konference je spjata i se jmény českého a slovenského ministra vnitra, kteří nad konferencí opakovaně přebírají záštitu. Program nabídne řadu odborných, exkluzivních, ale i možná mírně kontraverzních příspěvků. Organizátoři slibují, že po loňské premiéře také letos dojde k propojení konference určené pro bezpečnostní komunitu s veřejným prostorem a konference nabídne program pro veřejnost. Harmonogram celé akce bude zveřejněn počátkem března. Na setkání se lze registrovat prostřednictvím online formuláře na stránkách konference. Mezinárodní konference obecních policií je ojedinělé a největší mezinárodní setkání obecních a městských policií ve střední Evropě. Hlavním organizátorem je společnost FT Technologies, která je považována za lídra trhu v oblasti poskytování informačních technologií pro obecní a městské policie. Spoluorganizátorem je Právnická fakulta Univerzity Palackého Olomouc.

  Redakce
  Bližší informace lze nalézt na fttech.org

  Nejčtenější kategorie
  Chytré město
  380
  Energetika
  399
  IT
  271
  Dotace a Finance
  1182
  Odpady
  210

  Nezmeškejte žádné informace!

  Přihlaste se k odběru newsletteru a buďte stále v obraze