Newsletter

Dostávejte to nejzajímavější ze světa veřejné správy i v našich newsletterech.

* Kliknutím na „Odebírat“ souhlasíte s našimi zásadami o Ochraně osobních údajů a zasíláním pravidelných newsletterů. Odhlásit se můžete kdykoliv.

Nepřehlédněte

Sejdou se policisté a strážníci tří států

Image

Olomouc bude opět hostit největší mezinárodní setkání

Exkluzivní program, zajímavé řečníky, doprovodný program, ale hlavně příležitost osobně se potkat nabídne VII. mezinárodní konference obecních policií. Uskuteční se na Právnické fakultě v Olomouci 39. – 31. března. Potkávají se na ní zástupci statní správy, samospráv, integrovaného záchranného systému a bezpečnostních sborů, exekutivy, akademické sféry a dalších subjektů a organizací včetně neziskového sektoru a dobrovolnických aktivit. Právě díky různorodosti auditoria a podpory ze strany mnoha institucí vytváří ojedinělou platformu pro osobní setkávání a výměnu zkušeností. „Koncept programu potvrzuje vzájemnou kooperaci a provázanost témat složek integrovaného záchranného systému, státní správy a samosprávy s obecními a městskými policiemi,“ upozorňuje Daniel Bednařík, předseda správní rady FT Technologies, která za organizací odborné konference stojí.

Konference je spjata i se jmény českého a slovenského ministra vnitra, kteří nad konferencí opakovaně přebírají záštitu. Program nabídne řadu odborných, exkluzivních, ale i možná mírně kontraverzních příspěvků. Organizátoři slibují, že po loňské premiéře také letos dojde k propojení konference určené pro bezpečnostní komunitu s veřejným prostorem a konference nabídne program pro veřejnost. Harmonogram celé akce bude zveřejněn počátkem března. Na setkání se lze registrovat prostřednictvím online formuláře na stránkách konference. Mezinárodní konference obecních policií je ojedinělé a největší mezinárodní setkání obecních a městských policií ve střední Evropě. Hlavním organizátorem je společnost FT Technologies, která je považována za lídra trhu v oblasti poskytování informačních technologií pro obecní a městské policie. Spoluorganizátorem je Právnická fakulta Univerzity Palackého Olomouc.

Redakce
Bližší informace lze nalézt na fttech.org

Nejčtenější kategorie
Chytré město
447
Energetika
519
IT
382
Dotace a Finance
1391
Odpady
254

Nezmeškejte žádné informace!

Přihlaste se k odběru newsletteru a buďte stále v obraze

Další článek
Cena Red Dot patří mmcité
Image