Newslettery

Dostávejte to nejzajímavější ze světa veřejné správy i v našich newsletterech.

  PromoNews

  Výběr toho nejzajímavějšího za posledních 14 dní do vaší emailové schránky.

  2x měsíčně

  PromoDay

  Přehled nejnovějších článků. Každý pracovní den do vaší schránky.

  5x týdně

  Představujeme vám

  Výběr z těch nejzajímavějších rozhovorů s představiteli veřejné správy.

  1x měsíčně

  Akce

  Přehled nadcházejících konferencí, soutěží, školení na následující měsíc.

  1x měsíčně

  Kliknutím na „Odebírat“ souhlasíte s našimi zásadami o Ochraně osobních údajů a zasíláním pravidelných newsletterů. Odhlásit se můžete kdykoliv.

  AkceKulturaMístní rozvojNezařazenéŠkolství

  Březen, měsíc knihoven

  Image

  Svaz knihovníků a informačních pracovníků ČR vyhlašuje čtrnáctý ročník akce Březen – měsíc čtenářů s mottem Zpátky do knihoven! 1. března ji zahájil ministr kultury Martin Baxa.

  Téměř dva roky omezoval činnost knihoven koronavirus a s jeho dopadem na uživatele se instituce budou vyrovnávat delší dobu. Návrat čtenářů do knihoven je pozvolný a cpodpořit jej má letošní kampaň Březen měsíc čtenářů. Zintenzivní propagaci činnosti knihoven mezi širokou veřejností. Zvání budou jak jejich stávající uživatelé, tak noví zájemci. „Březen – měsíc čtenářů je také dobrá příležitost pro knihovny, aby představily své nové služby. Je to skvělá příležitost pro všechny milovníky knih a čtení, aby si užili svůj koníček a zároveň podpořili jeho rozvoj ve společnosti,“ uvedl Roman Giebisch z Národní knihovny.

  Letošní Březen měsíc čtenářů bude provázet kampaň Mám rád/a knihovnu na sociálních sítích. Kampaň podpoří mj. spisovatelé Daniela Fischerová, Markéta Pilátová, Jaroslav Rudiš, Radek Malý, Michael Viewegh, herci Lukáš Pavlásek, David Matásek, Markéta Hrubešová, Nela Boudová, Jaromír Nosek, významné osobnosti veřejného života Petr Fiala, Michael Žantovský, Jakub Železný, Nina Rutová, Pavel Kolář a mnoho dalších.

  Více informací najdete zde.

  Nejčtenější kategorie
  Chytré město
  380
  Energetika
  397
  IT
  270
  Dotace a Finance
  1177
  Odpady
  210

  Nezmeškejte žádné informace!

  Přihlaste se k odběru newsletteru a buďte stále v obraze