Newslettery

Dostávejte to nejzajímavější ze světa veřejné správy i v našich newsletterech.

  PromoNews

  Výběr toho nejzajímavějšího za posledních 14 dní do vaší emailové schránky.

  2x měsíčně

  PromoDay

  Přehled nejnovějších článků. Každý pracovní den do vaší schránky.

  5x týdně

  Představujeme vám

  Výběr z těch nejzajímavějších rozhovorů s představiteli veřejné správy.

  1x měsíčně

  Akce

  Přehled nadcházejících konferencí, soutěží, školení na následující měsíc.

  1x měsíčně

  Kliknutím na „Odebírat“ souhlasíte s našimi zásadami o Ochraně osobních údajů a zasíláním pravidelných newsletterů. Odhlásit se můžete kdykoliv.

  Nezařazené

  Stanovisko ČSOB k oznámeným změnám v pobočkové sítí České pošty

  Image

  Česká pošta informovala veřejnost, že k 1.7.2023 dojde k ukončení provozu 300 jejích poboček v lokalitách, kde je koncentrace dvou a více pošt. Z vyjádření České pošty vyplývá, že rušení se nedotkne poboček v malých městech, venkova a obcí, kde je v současné době v provozu pouze jedna pošta.

  Ujišťujeme naše klienty, že služby ČSOB na ostatních pobočkách České pošty budou i nadále plně dostupné. Ve větších městech, kde dojde ke snížení počtu obchodních míst, zůstane otevřený dostatek přepážek na zbývajících poštách, pro obsluhu našich klientů. Rozsah poskytovaných služeb ČSOB se tímto nijak nezmění.

  Naši klienti mohou i nadále k obsluze využívat kromě 230 specializovaných přepážek České pošty, 2 900 pošt, včetně Pošt Partner také všechna obchodní místa označená logem ČSOB – všech 180 poboček ČSOB, dále také mobilní aplikaci ČSOB Smart, Klientské centrum, internetové bankovnictví nebo bankomaty. Nadále tak zůstáváme nejdostupnější bankou v Česku.

  Aktualizovanou mapu obslužných míst naleznou klienti na www.csob.cz v části kontakty nebo je mohou mít kdykoli po ruce v mobilní aplikaci ČSOB Smart. Jsme pro klienty také k dispozici na informační lince 800 300 300.

  Nejčtenější kategorie
  Chytré město
  380
  Energetika
  397
  IT
  271
  Dotace a Finance
  1181
  Odpady
  210

  Nezmeškejte žádné informace!

  Přihlaste se k odběru newsletteru a buďte stále v obraze