Newslettery

Dostávejte to nejzajímavější ze světa veřejné správy i v našich newsletterech.

  PromoNews

  Výběr toho nejzajímavějšího za posledních 14 dní do vaší emailové schránky.

  2x měsíčně

  PromoDay

  Přehled nejnovějších článků. Každý pracovní den do vaší schránky.

  5x týdně

  Představujeme vám

  Výběr z těch nejzajímavějších rozhovorů s představiteli veřejné správy.

  1x měsíčně

  Akce

  Přehled nadcházejících konferencí, soutěží, školení na následující měsíc.

  1x měsíčně

  Kliknutím na „Odebírat“ souhlasíte s našimi zásadami o Ochraně osobních údajů a zasíláním pravidelných newsletterů. Odhlásit se můžete kdykoliv.

  Nezařazené

  Velkokapacitní očkovací centrum v PSG aréně ve Zlíně bude v provozu do 15. srpna

  Posledních čtyřiadvacet dní zbývá do ukončení provozu zlínského velkokapacitního očkovacího centra v PSG aréně. Poslední dávku tady zdravotníci aplikují 15. srpna. Rozhodli o tom na dnešním jednání zástupci Zlínského kraje, Krajské nemocnice Tomáše Bati ve Zlíně (KNTB), HC Beranů Zlín, z. s.
  „Po dohodě všech stran jsme stanovili termín na polovinu srpna. Zohlednili jsme při tom důležitost a dostupnost očkování, současně jsme chtěli umožnit dětem co nejdříve sportovat. Tak, jak jsme to na začátku slíbili,“ vysvětlil hejtman Zlínského kraje Radim Holiš.
  Od 16. srpna se očkování přesune do areálu KNTB. Zájemci, kteří chtějí stihnout očkování takzvaně na jednom místě, tedy chtějí i druhou dávku vakcíny absolvovat v prostorách sportovní haly, se musí na očkování první dávkou dostavit do PSG arény nejpozději v neděli 25. července. Druhá dávka totiž může být aplikována až po uplynutí 21denní lhůty. S ohledem na to upravila PSG aréna otevírací dobu pro předem neregistrované zájemce.
  „Naočkovat se bez předchozí registrace mohou lidé starší 16 let i během víkendu. Stejně jako ve všední dny, je vhodné i během soboty a neděle přijít se očkovat v doporučeném čase 8 až 15 hodin,“ doplnil Krajský koordinátor pro očkování Jiří Lučan.
  Zdroj: Zlínský kraj

  Nejčtenější kategorie
  Chytré město
  243
  Energetika
  307
  IT
  182
  Dotace a Finance
  846
  Odpady
  165

  Nezmeškejte žádné informace!

  Přihlaste se k odběru newsletteru a buďte stále v obraze