Newsletter

Dostávejte to nejzajímavější ze světa veřejné správy i v našich newsletterech.

* Kliknutím na „Odebírat“ souhlasíte s našimi zásadami o Ochraně osobních údajů a zasíláním pravidelných newsletterů. Odhlásit se můžete kdykoliv.

Komunikace s občanyOdpady

Most dbá na bezpečnost dětských hřišť

Město Most se v rámci zachování bezpečnosti našich dětí rozhodlo zavést novou službu, která má za cíl zjišťovat případný výskyt nebezpečných kovových předmětů na dětských hřištích. Pomůže si detektorem kovů.
Mostecký magistrát vytipoval ve spolupráci s městskou policií šest dětských hřišť, která budou průběžně kontrolována detektorem kovu odborným pracovníkem. Nalezený nebezpečný materiál, ať už jde o injekční stříkačky nebo o jiný nebezpečný kovový předmět, bude ze hřiště odstraněn. Injekční stříkačky budou odevzdány k likvidaci do mosteckého K-Centra. Jakmile bude hřiště a okolí jednotlivých dětských atrakcí zkontrolováno, bude označeno nálepkou, z níž se rodiče dozví datum proběhlé kontroly.
Pro začátek byla vytipována hřiště v ulicích Josefa Ševčíka mezi bloky 709 a 734, u bloku 716, v ulici Julia Fučíka u bloku 208, v ulici Františka Malíka u bloku 726, v ulici Jaroslava Vrchlického u bloku 263 a hřiště v ulici Jana Palacha u mašinky na Šibeníku.
Zdroj: Město Most

Nejčtenější kategorie
Chytré město
454
Energetika
530
IT
397
Dotace a Finance
1402
Odpady
257

Nezmeškejte žádné informace!

Přihlaste se k odběru newsletteru a buďte stále v obraze