Newsletter

Dostávejte to nejzajímavější ze světa veřejné správy i v našich newsletterech.

* Kliknutím na „Odebírat“ souhlasíte s našimi zásadami o Ochraně osobních údajů a zasíláním pravidelných newsletterů. Odhlásit se můžete kdykoliv.

AkceOdpady

Pozvánka na online konferenci Cirkulář Chytré recyklace 2021

Kolektivní systém REMA zve zájemce na 1. ročník multioborové online konference na téma cirkulární ekonomiky a oběhového hospodářství s názvem Cirkulář Chytré recyklace 2021. Akce se uskuteční ve čtvrtek 23. září od 9.00 hodin online.

Zbrusu nový Cirkulář navazuje na původní Seminář (nejen) pro Zelené firmy, který byl doposud pořádán za fyzické účasti přednášejících i posluchačů, ovšem za omezené kapacity. Konference Cirkulář se proto přesunul do online prostředí umožňujícího oslovit širší publikum. REMA spolu s partnery připravil řadu odborných a zajímavých přednášek za účasti zástupců státní a obecní sféry, firem i neziskových organizací. Díky účasti přednášejících napříč celým řetězcem nakládání s odpady a také díky online formátu se můžete Vy snadno propojit s odborníky a získat tak z pohodlí svých kanceláří či domovů přehled o aktuálním dění. Cílem konference je umožnit zájemcům o udržitelný způsob života nahlédnout pod pokličku praktického nakládání s odpady, recyklačního průmyslu a oběhového hospodářství.

Na konferenci se představí zástupci těchto společností a institucí: REMA, ASHPA oběhová hospodářství, Česká inspekce životního prostředí, PRAKTIK system, Stabilplastik, OZO Ostrava, Chytrá recyklace, Charita Opava, ARMOR, SUEZ CZ, O2 Czech Republic, EKOTERMEX, Ministerstvo životního prostředí ČR, Vodafone Czech Republic. Přednášky poběží celý den živě.

Více informací o konferenci, medailonky přednášejících i kompletní program naleznete na webu Chytré recyklace.

Registrovat se na konferenci můžete zde: www.remaonline.cz.

Nejčtenější kategorie
Chytré město
447
Energetika
516
IT
381
Dotace a Finance
1388
Odpady
252

Nezmeškejte žádné informace!

Přihlaste se k odběru newsletteru a buďte stále v obraze