Newsletter

Dostávejte to nejzajímavější ze světa veřejné správy i v našich newsletterech.

* Kliknutím na „Odebírat“ souhlasíte s našimi zásadami o Ochraně osobních údajů a zasíláním pravidelných newsletterů. Odhlásit se můžete kdykoliv.

Osobnosti

Proč čtu Měsíčník PRO města a obce, Marek Malínek

Tajemník Městského úřadu Moravského Berouna Bc. Marek Malínek

Časopis považuji za zdroj informací, které vycházejí přímo z reálu fungování měst a obcí, což poskytuje mnohdy nejen odpovědi na řešené otázky v podmínkách našeho města. Přináší i spoustu inspirativních možností a řešení, které mohou být nejen pro město přínosné.

Pokud bych měl hodnotit dobu, po kterou tento měsíčník sleduji, tak v každém čísle vždy nacházím něco nového, zajímavého, přínosného a inspirujícího, co zasahuje prakticky do všech tížených oblastí, s kterými se obce musí potýkat.

Každá rubrika přináší své a je vždy obohacením o něco nového, zajímavého. Přesto se má pozornost pravidelně upírá k aktuálnímu dění, a to i v jiných krajích, elektronizaci a smart city.

S ohledem na obsahovou rozmanitost měsíčníku se domnívám, že je přínosný nejen pro odbornou veřejnost, která se pohybuje ve veřejné správě, ale i pro nezasvěceného laika, který si tak může rozšířit své povědomí v této oblasti.

Nejčtenější kategorie
Chytré město
444
Energetika
505
IT
371
Dotace a Finance
1373
Odpady
249

Nezmeškejte žádné informace!

Přihlaste se k odběru newsletteru a buďte stále v obraze