Newsletter

Dostávejte to nejzajímavější ze světa veřejné správy i v našich newsletterech.

* Kliknutím na „Odebírat“ souhlasíte s našimi zásadami o Ochraně osobních údajů a zasíláním pravidelných newsletterů. Odhlásit se můžete kdykoliv.

Osobnosti

Proč čtu Měsíčník PRO města a obce, Zdeněk Ryšavý

Zdeněk Ryšavý, starosta městyse Okříšky

Na časopis Pro města a obce se každý měsíc těším, protože v něm vždy najdu nějakou novou inspiraci pro zlepšení života v našem městysi. Dobré zkušenosti kolegyň a kolegů jsou tím nejlepším doporučením – a proč složitě vymýšlet to, co jinde funguje, že? Vždy přečtu celé číslo, pravda, většinou až po večerech doma, na radnici na to není klid ani čas. Nejvíce mě oslovují články z oblasti bezpečné dopravy, nakládání s komunálními odpady a životního prostředí vůbec, elektronizace veřejné správy či zapojování veřejnosti do rozhodování – to jsou témata, která jsou pro nás v Okříškách prioritní. Také zkušenosti z provozu a modernizace škol a školek jsou důležité, neboť prakticky stále chystáme a realizujeme projekty v těch našich.

Méně záživné, ovšem potřebné, je čtení o nových i starších zákonech a jejich praktickém uplatňování. Bohužel, valí se jich stále více, zavalují nás mnohdy zbytečnou administrativou, ale za to redakce nemůže. Naopak, svými příspěvky nám pomáhá v nekonečném boji s hydrou byrokracie a za to jí patří poděkování. Stejně jako za všechno ostatní zajímavé čtení v časopise PRO města a obce.

Nejčtenější kategorie
Chytré město
438
Energetika
496
IT
363
Dotace a Finance
1352
Odpady
246

Nezmeškejte žádné informace!

Přihlaste se k odběru newsletteru a buďte stále v obraze