Newslettery

Dostávejte to nejzajímavější ze světa veřejné správy i v našich newsletterech.

  PromoNews

  Výběr toho nejzajímavějšího za posledních 14 dní do vaší emailové schránky.

  2x měsíčně

  PromoDay

  Přehled nejnovějších článků. Každý pracovní den do vaší schránky.

  5x týdně

  Představujeme vám

  Výběr z těch nejzajímavějších rozhovorů s představiteli veřejné správy.

  1x měsíčně

  Akce

  Přehled nadcházejících konferencí, soutěží, školení na následující měsíc.

  1x měsíčně

  Kliknutím na „Odebírat“ souhlasíte s našimi zásadami o Ochraně osobních údajů a zasíláním pravidelných newsletterů. Odhlásit se můžete kdykoliv.

  Osobnosti

  Proč čtu Měsíčník PRO města a obce, Zdeněk Ryšavý

  Zdeněk Ryšavý, starosta městyse Okříšky

  Na časopis Pro města a obce se každý měsíc těším, protože v něm vždy najdu nějakou novou inspiraci pro zlepšení života v našem městysi. Dobré zkušenosti kolegyň a kolegů jsou tím nejlepším doporučením – a proč složitě vymýšlet to, co jinde funguje, že? Vždy přečtu celé číslo, pravda, většinou až po večerech doma, na radnici na to není klid ani čas. Nejvíce mě oslovují články z oblasti bezpečné dopravy, nakládání s komunálními odpady a životního prostředí vůbec, elektronizace veřejné správy či zapojování veřejnosti do rozhodování – to jsou témata, která jsou pro nás v Okříškách prioritní. Také zkušenosti z provozu a modernizace škol a školek jsou důležité, neboť prakticky stále chystáme a realizujeme projekty v těch našich.

  Méně záživné, ovšem potřebné, je čtení o nových i starších zákonech a jejich praktickém uplatňování. Bohužel, valí se jich stále více, zavalují nás mnohdy zbytečnou administrativou, ale za to redakce nemůže. Naopak, svými příspěvky nám pomáhá v nekonečném boji s hydrou byrokracie a za to jí patří poděkování. Stejně jako za všechno ostatní zajímavé čtení v časopise PRO města a obce.

  Nejčtenější kategorie
  Chytré město
  412
  Energetika
  440
  IT
  308
  Dotace a Finance
  1261
  Odpady
  228

  Nezmeškejte žádné informace!

  Přihlaste se k odběru newsletteru a buďte stále v obraze