Platforma Jobs4ua.cz pro zaměstnávání ukrajinských pracovníků

Publikováno: 28. 3. 2022Cca 1.3 min četbyKategorie: Komunikace s občany
SDÍLET

CzechInvest spolu s partnery spustil platformu Jobs4ua.cz pro zaměstnávání ukrajinských pracovníků. Web slouží pro poskytování spolehlivých pracovních nabídek. Velký zájem o zaměstnání ze strany Ukrajinců, kteří do České republiky prchají před válkou, vedl agenturu CzechInvest a její partnery k založení platformy Jobs4ua.cz.

Platformu mohou využívat prověření čeští zaměstnavatelé, kteří hledají zaměstnance, a ukrajinští pracovníci na této stránce mohou vyhledávat nejvhodnější pracovní příležitosti. Všechny inzeráty jsou dostupné jak v českém, tak v ukrajinském jazyce. Spolehlivost zaměstnavatelů garantuje CzechInvest nebo partneři platformy Jobs4ua.cz.

Inzerovat nabídku zaměstnání zde mohou pouze dlouhodobí a prověření klienti agentury CzechInvest nebo členové partnerských organizací, jakými jsou Hospodářská komora ČR, Svaz průmyslu a dopravy ČR, Asociace malých a středních podniků a živnostníků ČR, Svaz obchodu a cestovního ruchu ČR, Svaz měst a obcí ČR, Sdružení místních samospráv ČR, Asociace hotelů a restaurací ČR, Potravinářská komora a Asociace soukromého zemědělství.

Více informací najdete na www.czechinvest.org nebo můžete kontaktovat regionální kancelář agentury CzechInvest na e-mailu: pardubice@czechinvest.org

PRO MĚSTA A OBCE

A získejte každý měsíc přehled praktických a inspirativních informací ze světa veřejné správy.

Související příspěvky
Related Posts
Nejčtenější