Plzeňský kraj: Poděkoval zdravotníkům velikonočními balíčky

Publikováno: 5. 4. 2021Cca 1.6 min četbyKategorie: Kraje, Obory, Plzeňský kraj, Zdravotnictví
SDÍLET

Symbolické poděkování formou dárkových balíčků připravil Plzeňský kraj pro zdravotníky nemocnic v kraji a záchranáře výjezdových stanic. Do fakultní nemocnice pak kraj poslal jako poděkování velikonoční beránky.

Plzeňský kraj rozvezl dárkové balíčky se sladkostmi a kosmetikou. Dárky s poděkováním zamířily ke zdravotníkům nemocnic v Klatovech, Rokycanech, Stodě, Domažlicích, Sušici, Horažďovicích a v Plané. V Plzni pak poděkování zamířilo do Fakultní nemocnice, Mulačovy nemocnice a nemocnice Privamed. Záchranné službě pak kraj poslal dárky a poděkování na 12 výjezdových stanovišť, která zajišťují posádky s lékařem.

„Ráda bych alespoň touto cestou poděkovala všem lékařům, sestřičkám i dalším zdravotníkům a záchranářům za jejich práci v této nelehké době. Řadu měsíců pracují na hranici svých možností a je to právě díky nim, že se situace v našem kraji zlepšuje. A za to jim patří naše velké poděkování, které jsme za náš kraj spojili i s přáním krásných Velikonoc, svátků, které jsou oslavou zrození nového života a symbolem začínajícího jara. Jaro přináší novou energii, ale i naději, že to společně zvládneme. Děkujeme vám,“ uvedla hejtmanka Plzeňského kraje Ilona Mauritzová.

Zdroj: regionplzen.cz

PRO MĚSTA A OBCE

A získejte každý měsíc přehled praktických a inspirativních informací ze světa veřejné správy.

Související příspěvky
Related Posts
Nejčtenější