Podniky mohou usilovat o titul Inovační stavba Zlínského kraje

Publikováno: 2. 6. 2021Cca 1.4 min četbyKategorie: Kraje, Soutěže, Zlínský kraj
SDÍLET

Unikátní soutěž Inovační firma Zlínského kraje, která oceňuje výjimečné nápady a projekty, přijímá přihlášky do sedmého ročníku.
Soutěž každé dva roky vyhlašuje Zlínský kraj. Pro kraj je totiž zásadní podnítit zdejší firmy k vyšší míře inovací a k rozvoji. Organizaci soutěže má na starosti Technologické inovační centrum Zlín. Významnými partnery jsou Univerzita Tomáše Bati ve Zlíně, Sdružení pro rozvoj Zlínského kraje nebo Česká spořitelna. Podnikatelské subjekty se sídlem ve Zlínském kraji se mohou do soutěže přihlásit s projektem, který uvedly na trh v průběhu let 2019 a 2020, nikoli s projekty teprve plánovanými. Účast v soutěži je bezplatná. Přihlásit se lze přes webové stránky soutěže www.inovacnifirma.cz, vyplněnou přihlášku je potřeba doručit pořadatelům do 30. září 2021.
Přihlášky posoudí tým odborníků složený z podnikatelů a zástupců z oblasti výzkumné a veřejné sféry. Budou sledovat hlavně to, jak jednotlivé inovace pomohly daným firmám zvýšit konkurenceschopnost nebo se prosadit i na zákaznicky náročných trzích. Nejlepší inovační firmy z regionu pořadatelé představí na slavnostním vyhlášení 24. listopadu 2021.
Zdroj: Zlínský kraj

PRO MĚSTA A OBCE

A získejte každý měsíc přehled praktických a inspirativních informací ze světa veřejné správy.

Související příspěvky
Related Posts
Nejčtenější