Pozvánka na konferenci 16. 5. – Jak posílit energetickou nezávislost obcí, firem a domácností

Publikováno: 2. 5. 2022Cca 1.1 min četbyKategorie: Dotace, Energetika, Exkluzivně, Nepřehlédněte, Obory, Top, Životní prostředí
SDÍLET

Svaz moderní energetiky si vás dovoluje pozvat na konferenci Jak posílit energetickou nezávislost obcí, firem a domácností za účasti místopředsedy vlády a ministra práce a sociálních věcí Mariana Jurečky, která se uskuteční 16. května od 14:00 v Olomouci.

Program akce nabídne aktuální informace o možnostech podpory pro realizaci projektů solárních elektráren, bioplynových stanic či renovace budov za účelem úspor energie, které pomohou snížit výdaje za elektřinu a zemní plyn.

Účastníci akce budou moci využít také odbornou konzultaci, která jim pomůže získat přehled o opatřeních vhodných pro zvýšení energetické soběstačnosti. Vedle ministra Mariana Jurečky vystoupí například Jan Šafařík, náměstek hejtmana Olomouckého kraje, Petr Valdman, ředitel SFŽP, Zdeněk Tříska, výkonný ředitel Solar Global, Martin Schwarz, vedoucí sekce bioplynu CZ Biom či Martin Sedlák ze Svazu moderní energetiky.

Podrobnosti a možnost registrace najdete na www.modernienergetika.cz.

Svaz moderní energetiky

 

PRO MĚSTA A OBCE

A získejte každý měsíc přehled praktických a inspirativních informací ze světa veřejné správy.

Související příspěvky
Related Posts
Nejčtenější