Newsletter

Dostávejte to nejzajímavější ze světa veřejné správy i v našich newsletterech.

* Kliknutím na „Odebírat“ souhlasíte s našimi zásadami o Ochraně osobních údajů a zasíláním pravidelných newsletterů. Odhlásit se můžete kdykoliv.

Doprava a InfrastrukturaDotace a FinancePrávo

Kandidátka v Domažlicích lákala voliče na vulgarismy

Chceš hulit dicky nebo trávu? To je jasný: Volte Káju – tak lákala voliče Karolína Krbová z Domažlic na volebním plakátu. Čtyřiadvacetiletá provozní restaurace kandiduje na čtvrtém místě za stranu Domažlice – náš domov. Mladá žena už se za výrok na plakátu na sociálních síti Facebook omluvila.

Slogan vzbudil mezi obyvateli Domažlic pobouření. „Tohle si přece nemůže nikdo dovolit, hlavně ne ten, který se chce dostat na domažlickou radnici a být v čele okresního města. Ať už se jedná o nadsázku nebo ne,“ řekla obyvatelka Domažlic.

Karolína Krbová na facebooku napsala, že by se chtěla omluvit všem, kterých se zveřejněním předvolebního plakátu dotkla.

„Šlo o mou soukromou aktivitu, vyvěsila jsem pouze dva tyto plakáty v podniku, kde pracuji a chtěla jsem formou nadsázky a vtipu upozornit na téma manželství pro všechny, které podporuji,“ uvedla s tím, že zvolila naprosto špatnou a vulgární formu, která mnohé lidi pohoršila či urazila.

„Velice mě celá situace mrzí a omlouvám se za ni. Určitě se z mé strany nic podobného nebude opakovat. A děkuji lidem, co mě podrželi, když se na mne vše valilo, ať jsou to přátelé, sousedé nebo lidi, které jsem pobavila a nepochopili to špatně. Nečekala jsem to v takovém rozsahu,“ dodala.

Foto a zdroj: Deník

Nejčtenější kategorie
Chytré město
447
Energetika
513
IT
381
Dotace a Finance
1388
Odpady
251

Nezmeškejte žádné informace!

Přihlaste se k odběru newsletteru a buďte stále v obraze