Newslettery

Dostávejte to nejzajímavější ze světa veřejné správy i v našich newsletterech.

  PromoNews

  Výběr toho nejzajímavějšího za posledních 14 dní do vaší emailové schránky.

  2x měsíčně

  PromoDay

  Přehled nejnovějších článků. Každý pracovní den do vaší schránky.

  5x týdně

  Představujeme vám

  Výběr z těch nejzajímavějších rozhovorů s představiteli veřejné správy.

  1x měsíčně

  Akce

  Přehled nadcházejících konferencí, soutěží, školení na následující měsíc.

  1x měsíčně

  Kliknutím na „Odebírat“ souhlasíte s našimi zásadami o Ochraně osobních údajů a zasíláním pravidelných newsletterů. Odhlásit se můžete kdykoliv.

  Dotace a FinancePrávo

  Veřejné konzultace k akčnímu plánu Partnerství pro otevřené vládnutí

  Ministerstvo spravedlnosti vyhlašuje veřejné konzultace k návrhu Závěrečné sebehodnotící zprávy Akčního plánu České republiky Partnerství pro otevřené vládnutí na období let 2020 až 2022. Cílem vyhlášených veřejných konzultací je shromáždění připomínek k vyhodnocení uplynulého akčního plánu, než bude ke schválení předloženo vládě.

  Otevřené vládnutí je založeno na hodnotách transparentnosti, odpovědnosti za své jednání, zapojování veřejnosti do procesů rozhodování a nastavování politiky a v neposlední řadě i poskytování smysluplné zpětné vazby. Posláním mezinárodní iniciativy Partnerství pro otevřené vládnutí je pak v členských státech otevřené vládnutí podporovat.

  Cílem veřejných konzultací je prostřednictvím dialogu s občany, neziskovými organizacemi, akademickou sférou, profesními komorami a dalšími profesionály v oboru získat relevantní připomínky k návrhu Závěrečné sebehodnotící zprávy Akčního plánu České republiky Partnerství pro otevřené vládnutí na období let 2020 až 2022.

  Připomínky k návrhu závěrečné sebehodnotící zprávy je možné zaslat písemně nejpozději do 24. října 2022 přednostně na e-mailovou adresu OGP@msp.justice.cz nebo poštou na adresu Ministerstva spravedlnosti ČR, Vyšehradská 16, 128 10 Praha 2. Vypořádání pak proběhne za účasti těch, kteří své připomínky zaslali, a po schválení vládou bude vypořádací tabulka spolu se závěrečnou sebehodnotící zprávou zveřejněna na webových stránkách korupce.cz.

  Více podrobností o celém procesu naplňování a vyhodnocování Akčního plánu České republiky Partnerství pro otevřené vládnutí na období let 2020 až 2022 najdete na https://korupce.cz/partnerstvi-pro-otevrene-vladnuti-ogp/narodni-akcni-plany-nap/paty-akcni-plan-2020-2022/faze-implementace/.

  Návrh Závěrečné sebehodnotící zprávy Akčního plánu České republiky Partnerství pro otevřené vládnutí na období let 2020 až 2022 naleznete ZDE.:

  Foto: Advokátní deník
  Zdroj: Justice.cz

  Nejčtenější kategorie
  Chytré město
  380
  Energetika
  397
  IT
  271
  Dotace a Finance
  1181
  Odpady
  210

  Nezmeškejte žádné informace!

  Přihlaste se k odběru newsletteru a buďte stále v obraze