Newsletter

Dostávejte to nejzajímavější ze světa veřejné správy i v našich newsletterech.

* Kliknutím na „Odebírat“ souhlasíte s našimi zásadami o Ochraně osobních údajů a zasíláním pravidelných newsletterů. Odhlásit se můžete kdykoliv.

Právo

VIDEO záznam: Summit stavebního rozvoje

Jaký bude další vývoj ekonomiky, stavebnictví a trhu nemovitostí? Jak dál s novým stavebním zákonem? Mělo by se změnit rozpočtové určení daní, aby města a obce získávaly od státu více peněz na infrastrukturu? A kdy se sníží DPH na nové byty? Na tyto a další témata odpovídal pěti hodinový maraton vystoupení zástupců vlády, předních ekonomů, zástupců samospráv, organizací a institucí pod názvem Summit stavebního rozvoje.

Celý přenos summitu níže

 

Akce se konala za podpory Sdružení pro architekturu a rozvoj (SAR) ve spolupráci s Asociací pro rozvoj trhu nemovitostí (ARTN) a Českou komorou architektů (ČKA). Generálními partnery summitu jsou největší český rezidenční stavitel CENTRAL GROUP a mezinárodní poradenská společnost KPMG.

Sdružení pro architekturu a rozvoj (SAR) je nezávislou iniciativou odborníků z oborů architektury, stavebnictví, ekonomiky a práva. Cílem tohoto think-tanku je podporovat pozitivní stavební rozvoj a zájem o moderní architekturu. Více informací o činnosti SAR a dřívějších Summitech architektury a rozvoje je k dispozici na www.arch-rozvoj.cz.

Nejčtenější kategorie
Chytré město
440
Energetika
497
IT
364
Dotace a Finance
1352
Odpady
246

Nezmeškejte žádné informace!

Přihlaste se k odběru newsletteru a buďte stále v obraze