Newsletter

Dostávejte to nejzajímavější ze světa veřejné správy i v našich newsletterech.

* Kliknutím na „Odebírat“ souhlasíte s našimi zásadami o Ochraně osobních údajů a zasíláním pravidelných newsletterů. Odhlásit se můžete kdykoliv.

Školství

Hradecké aquacentrum odmění školáky s dobrým vysvědčením

Správa nemovitostí Hradec Králové, provozovatel aquacentra v Městských lázních, zve zdarma do aquacentra všechny školáky, kteří nebudou mít na vysvědčení horší známku než trojku. Oblíbená akce pro děti do 10 let proběhne od 30. června do 3. července 2022. Jedinou podmínkou je přinést ukázat „dobré“ vysvědčení.  Všechny tyto děti do 10 let (nutný doprovod dospělé osoby) si mohou zdarma přijít užít zábavu na 82 metrů dlouhém tobogánu se světelnými efekty nebo třeba vyzkoušet umělé vlnobití. K dispozici je zde také vířivka, kruhový bazén s perličkovými lůžky nebo v bazén s podvodními masážemi ve tvaru podkovy. Dále jsou návštěvníci zváni do sauny s venkovním atriem a ochlazovacím bazénkem, solária a parní kabiny. Za pěkného počasí je k dispozici i venkovní terasa s lehátky a posezení se slunečníky. Občerstvení zajišťuje bar U vody a bistro Nad vodou přímo v bazénové hale.

Pro nejmenší návštěvníky aquacentra je vyhrazen dětský koutek se skákacím hradem. V dětském bazénku je umístěna plastová skluzavka a hračky do vody.

Městské lázně a padesátimetrová plavecký bazén jsou propojeny vyhřívanou chodbou, návštěvníci tak mohou využít služeb celého areálu včetně vstupu na venkovní Slunnou loučku.

Fotohradeckralove.tadyje.cz
Zdroj: Hradec Králové

Nejčtenější kategorie
Chytré město
455
Energetika
530
IT
398
Dotace a Finance
1403
Odpady
257

Nezmeškejte žádné informace!

Přihlaste se k odběru newsletteru a buďte stále v obraze