Newsletter

Dostávejte to nejzajímavější ze světa veřejné správy i v našich newsletterech.

* Kliknutím na „Odebírat“ souhlasíte s našimi zásadami o Ochraně osobních údajů a zasíláním pravidelných newsletterů. Odhlásit se můžete kdykoliv.

Školství

Konference pro zřizovatele Lepší škola již 10. listopadu

Jedním z hlavních témat budou ukrajinští žáci v českých školách.

Organizace EDUin v rámci svého Klubu zřizovatelů letos na podzim opět pořádá konferenci pro zřizovatele s názvem Lepší škola. Konference proběhne 10. listopadu v Kongresovém centru v Praze. Hlavním řečníkem je ekonom a poradce premiéra Daniel Münich.

Konference se koná po komunálních volbách, a tak je skvělou příležitostí pro nově ustavená zastupitelstva a rady měst či obcí získat inspiraci pro vlastní záměry a užitečné kontakty na partnery v regionu nebo na národní úrovni.

Konference nabídne v duchu svého motta Škola jako úkol zřizovatelům nejnovější data a analýzy a také zcela konkrétní příklady z praxe, které jim pomohou porozumět současným potřebám škol a vyrovnat se s výzvami, které před nimi stojí aktuálně i výhledově. Na akci v dopolední části vystoupí například vedoucí analytik MŠMT Lukáš Seifert, ředitel krnovské základní školy Karel Handlíř nebo programová ředitelka organizace META Kristýna Titěrová.

Jistě informačně budou přínosné workshopy a panelové debaty na téma Podpůrné pozice v českém školství. Objeví se na ní témata jako Inspirace ze zemí s nejefektivnějšími vzdělávacími systémy Didaktická dílna aneb jak dostat Strategii 2030+ a Jak vznikala strategie vzdělávání v Táboře a řada dalších. Odpolední program nabídne workshopy například vítěz GTP CZ Václav Fiala v ukázkové hodině předvede, jak vypadá výuka vedoucí k budování kompetencí.

Kompletní program a možnost zakoupit vstupenku najdete na lepsiskola.eduin.cz.

Konference vznikla díky podpoře programu Active Citizen Fund v rámci projektu Lepší školy v obcích a městech.

Nejčtenější kategorie
Chytré město
447
Energetika
514
IT
381
Dotace a Finance
1388
Odpady
251

Nezmeškejte žádné informace!

Přihlaste se k odběru newsletteru a buďte stále v obraze