Newslettery

Dostávejte to nejzajímavější ze světa veřejné správy i v našich newsletterech.

  PromoNews

  Výběr toho nejzajímavějšího za posledních 14 dní do vaší emailové schránky.

  2x měsíčně

  PromoDay

  Přehled nejnovějších článků. Každý pracovní den do vaší schránky.

  5x týdně

  Představujeme vám

  Výběr z těch nejzajímavějších rozhovorů s představiteli veřejné správy.

  1x měsíčně

  Akce

  Přehled nadcházejících konferencí, soutěží, školení na následující měsíc.

  1x měsíčně

  Kliknutím na „Odebírat“ souhlasíte s našimi zásadami o Ochraně osobních údajů a zasíláním pravidelných newsletterů. Odhlásit se můžete kdykoliv.

  AkceŠkolství

  Veletrh vzdělávání a pracovních příležitostí EDUCA začíná 11. října

  Největší veletrh vzdělávání a pracovních příležitostí na severu Čech začíná již v pondělí 11. října 2021. V Libereckém kraji proběhne po dobu následujícího týdne ve dnech 14. – 16. října v Home Credit Areně tradiční EDUCA EXPO včetně HR konference, přednášek, workshopů, komentovaných prohlídek ve výrobních firmách na Liberecku i volnočasových aktivit.

  EDUCA EXPO je zejména pro ty, kteří hledají novou pracovní pozici, praxi nebo chtějí znát současné nároky na trhu práce a na vzdělávání. Celkem se návštěvníkům představí více jak 50 škol a 40 firem. EDUCA EXPO není pouze o prezentaci škol a firem, ale také o propojování praxe. Již tradičně se v rámci EDUCA EXPO zapojí vybrané školy přímo do příprav a chodu veletrhu. Výsledkem propojování studentů a konkrétních firem, které se dotkne také chodu samotné EDUCY, je spolupráce studentů ze Střední školy gastronomie a služeb v Liberci a společnosti macro Cash & Carry ČR s.r.o. při zajišťování lehkého občerstvení v klidové zóně pro vystavovatele, dále studenti soukromého gymnázia Doctrina

  Otevírací doba je ve všední dny od 9 do 18 hodin a v sobotu od 9 do 13 hodin. Vstup na veřejnou část veletrhu je zdarma. Novinky a zajímavosti můžete sledovat každý den od 18 hodin živě na sociálních sítích EDUCA WEEK v rámci EDUCA NEWS.

  Kompletní program zde: www.educaliberec.cz

  Zdroj: Liberecký kraj

  Tagy: Výstavy, Liberecký kraj, Liberec

  Nejčtenější kategorie
  Chytré město
  366
  Energetika
  364
  IT
  240
  Dotace a Finance
  1078
  Odpady
  195

  Nezmeškejte žádné informace!

  Přihlaste se k odběru newsletteru a buďte stále v obraze