Své dřevěné stavby můžete přihlásit do soutěže Dřevěná stavba roku již jen do 28. 2.

Publikováno: 22. 2. 2022Cca 1.9 min četbyKategorie: Akce, Soutěže
SDÍLET

Přihlásit můžete dřevěné hřiště, školu nebo třeba i interiér. Do on-line hlasování v již 12. ročníku soutěže Dřevěná stavba roku se mohou zapojit i vaši občané. Svaz i letos fandí dřevěným stavbám a nad soutěží poskytl záštitu.

O vítězných stavbách v každé kategorii rozhoduje kromě poroty také veřejnost v online hlasování. Výhru 10 000 Kč si odnesou vítězové poroty i veřejnosti. S přihláškou a podklady vám rádi organizátoři pomohou na: [email protected]

Svá soutěžní díla můžete on-line přihlašovat ZDE. K přihlášení stačí 3 fotky, popis díla, popř. v některých kategoriích výkresy dle vašeho uvážení. Přihlášky jsou otevřené do 28. 2. 2022.

Vítěze kromě voňavého dřevěného diplomu a 10 000 Kč čeká zájem médií, články o vás v lokálních i národních médiích, např. na portálech iDnes.cz, Novinky.cz atd. Například v roce 2021 o soutěži psala média se čtenářskou základnou 770 000 lidí.

Vše o soutěži a výhodách účasti najdete na www.DrevenaStavbaRoku.cz. Radu, do jaké kategorie svou stavbu nebo hřiště přihlásit, najdete v rozcestníku kategorií nebo kontaktujte organizátora na e-mailu [email protected].

Svaz měst a obcí ČR i letos vyjádřil svou podporu udělením záštity nad 12. ročníkem soutěže Dřevěná stavba roku 2022. Více o soutěži se dočtete v přiložené tiskové zprávě.

Zdroj: Nadace dřevo pro život

PRO MĚSTA A OBCE

A získejte každý měsíc přehled praktických a inspirativních informací ze světa veřejné správy.

Související příspěvky
Related Posts
Nejčtenější