Newslettery

Dostávejte to nejzajímavější ze světa veřejné správy i v našich newsletterech.

  PromoNews

  Výběr toho nejzajímavějšího za posledních 14 dní do vaší emailové schránky.

  2x měsíčně

  PromoDay

  Přehled nejnovějších článků. Každý pracovní den do vaší schránky.

  5x týdně

  Představujeme vám

  Výběr z těch nejzajímavějších rozhovorů s představiteli veřejné správy.

  1x měsíčně

  Akce

  Přehled nadcházejících konferencí, soutěží, školení na následující měsíc.

  1x měsíčně

  Kliknutím na „Odebírat“ souhlasíte s našimi zásadami o Ochraně osobních údajů a zasíláním pravidelných newsletterů. Odhlásit se můžete kdykoliv.

  ITTiskové zprávy

  Královéhradecký kraj znovu podpoří vzdělávání ředitelů v používání aplikací Microsoft

  Image

  Královéhradecký kraj jako první region v ČR uspořádal se společností Microsoft navazující sérii školení Microsoft Akademie pro ředitele a vedení škol. Semináře a webináře zaměřené na práci s aplikacemi Microsoft pomohou se snižováním administrativní zátěže a zefektivněním práce vedení základních a středních škol. První setkání účastníků se uskutečnilo 9. května v sídle kraje.

  „Náš kraj byl vůbec prvním, kde se realizoval projekt školení managementu pro vedení škol se společností Microsoft. Snažíme se ředitelům ukázat, jak efektivně používat nástroje, které jim mohou výrazně zjednodušit práci. Je nezbytné, aby ředitelé škol měli dostatek času na řízení a strategické směrování školy a zkvalitňování pedagogického procesu. Věřím, že technologie mají život zjednodušovat nikoliv komplikovat, a proto mám radost, že první běh tohoto školení měl velký úspěch a těší mě, že v sérii školení pro absolventy prvního běhu letos pokračujeme,“ řekl náměstek pro oblast školství a sportu Arnošt Štěpánek.

  Druhý pokračující běh série seminářů a webinářů zaměřených na hlubší rozvíjení znalostí začal prezenčně v sídle Královéhradeckého kraje 9. května. Účastníci Microsoft Akademie postupně během května a června absolvují celkem pět setkání v prezenční i online formě.

  Vzděláváním účastníky provedou profesionální lektoři, kteří rozšíří jejich povědomí o efektivním využívání aplikací Microsoft v praxi při vedení školy, vedoucímu ke snížení administrativní zátěže a úspoře času. Chybět nebude ani sdílení dobré praxe mezi školami, tvorba formulářů a kvízů, učení s aplikací Planner – nástroj pro řízení malých týmů nebo práce v PowerAutomate, který umožňuje nastavení automatizovaných procesů ve škole.

  Foto a Zdroj: Královéhradecký kraj

  Nejčtenější kategorie
  Chytré město
  380
  Energetika
  397
  IT
  270
  Dotace a Finance
  1177
  Odpady
  210

  Nezmeškejte žádné informace!

  Přihlaste se k odběru newsletteru a buďte stále v obraze