Newsletter

Dostávejte to nejzajímavější ze světa veřejné správy i v našich newsletterech.

* Kliknutím na „Odebírat“ souhlasíte s našimi zásadami o Ochraně osobních údajů a zasíláním pravidelných newsletterů. Odhlásit se můžete kdykoliv.

Tiskové zprávy

Markéta Pánková se rozhodla vzdát se své funkce ředitelky Národního pedagogického muzea a knihovny JAK

Image

K dnešnímu dni se dlouholetá ředitelka Národního pedagogického muzea a knihovny Jana Amose Komenského Markéta Pánková rozhodla vzdát své funkce. Organizaci vedla od roku 2005. Na uvedené místo vypíše MŠMT výběrové řízení.

„Díky Markétě Pánkové se Národní pedagogické muzeum stalo vysoce oceňovanou institucí u nás i v zahraničí, a velmi respektovaná je také její vlastní komeniologická práce. Ministerstvo si velmi váží toho, co pro udržení a šíření odkazu Jana Amose Komenského, pro oblast muzejnictví, knihovnictví, dějin školství i pro vzdělávání obecně Markéta Pánková dosud vykonala, a za její mnohaletou práci, stejně jako za laskavý, erudovaný a přátelský přístup ke všemu a ke všem jí upřímně děkujeme,“ řekl státní tajemník v Ministerstvu školství, mládeže a tělovýchovy Ondřej Andrys. Organizaci bude od 1. října 2023 dočasně řídit statutární zástupkyně ředitelky Michaela Tatýrková.

Foto a Zdroj: Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy 

Nejčtenější kategorie
Chytré město
454
Energetika
530
IT
397
Dotace a Finance
1402
Odpady
257

Nezmeškejte žádné informace!

Přihlaste se k odběru newsletteru a buďte stále v obraze