Newsletter

Dostávejte to nejzajímavější ze světa veřejné správy i v našich newsletterech.

* Kliknutím na „Odebírat“ souhlasíte s našimi zásadami o Ochraně osobních údajů a zasíláním pravidelných newsletterů. Odhlásit se můžete kdykoliv.

AkceKomunikace s občanyTiskové zprávy

RSKompas přináší praktické tipy obcím v Libereckém kraji

Image

Další číslo svého newsletteru RSKompas, který poskytuje klíčové informace pro obce, vydala Regionální stálá konference Libereckého kraje. Představuje důležitý nástroj pro sdílení aktuálních informací, postřehů a iniciativ přímo ze zdejšího regionu.

„Náš newsletter je navržen tak, aby poskytoval starostům, zastupitelům a dalším obecním představitelům aktuální a relevantní informace, které jim pomohou zlepšit správu a rozvoj jejich obcí,“ řekl Jiří Ulvr, radní Libereckého kraje pro resort hospodářského a regionálního rozvoje, evropských projektů, územního plánování a rozvoje venkova. „RSKompas nabízí rovněž i upozornění na zajímavé akce v našem regionu, a to v sekci NEPŘEHLÉDNĚTE nebo tradiční krátké slovo starosty z území našeho kraje.“

Druhé vydání nabízí informace o dotačních možnostech, zhodnocení krajského kola soutěže Vesnice roku nebo také možnost zajištění obecního semináře na téma sdílené/komunitní energetiky.

Newsletter je zdarma dostupný prostřednictvím webových stránek https://www.rsk-lk.cz/aktuality/rskompas a je otevřený obcím k tomu, aby se na jeho tvorbě aktivně podílely. Další vydání se chystají vždy v návaznosti na jednání Regionální stálé konference Libereckého kraje, tedy čtvrtletně.

Foto a Zdroj: Liberecký kraj

Nejčtenější kategorie
Chytré město
455
Energetika
530
IT
397
Dotace a Finance
1403
Odpady
257

Nezmeškejte žádné informace!

Přihlaste se k odběru newsletteru a buďte stále v obraze