Newslettery

Dostávejte to nejzajímavější ze světa veřejné správy i v našich newsletterech.

  PromoNews

  Výběr toho nejzajímavějšího za posledních 14 dní do vaší emailové schránky.

  2x měsíčně

  PromoDay

  Přehled nejnovějších článků. Každý pracovní den do vaší schránky.

  5x týdně

  Představujeme vám

  Výběr z těch nejzajímavějších rozhovorů s představiteli veřejné správy.

  1x měsíčně

  Akce

  Přehled nadcházejících konferencí, soutěží, školení na následující měsíc.

  1x měsíčně

  Kliknutím na „Odebírat“ souhlasíte s našimi zásadami o Ochraně osobních údajů a zasíláním pravidelných newsletterů. Odhlásit se můžete kdykoliv.

  Tiskové zprávy

  Stručné zprávy z Mělníku

  V Centru seniorů Mělník se bude dělat nový plot

  Centrum seniorů Mělník dostane nové oplocení areálu. V těchto dnech je vypsáno výběrové řízení na zhotovitele. Případné informace podá Martina Mikešová na e-mailu: m.mikesova@melnik.cz nebo na telefonu 315 635 146. Toto opatření si vyžádala především současná doba pandemie a oplocení se bude dělat na žádost vedení Centra seniorů pro zvýšení bezpečnosti klientů. V areálu se totiž často objevovali nepovolaní lidé.

  Fotbalový areál u haly Bios dostane nový povrch a hřiště bude posunuto

  Fotbalový areál u haly BIOS se bude upravovat. Hlavní hřiště s umělým povrchem již dosluhuje a fotbalisté FC Mělník požádali Národní sportovní agenturu o dotaci na nový povrch s tím, že město Mělník přislíbilo finanční spoluúčast. Zároveň si výstavba přemostění při stavbě druhé části obchvatu v blízkosti haly BIOS vyžádá trvalé vyřazení trávníku fotbalového hřiště. Proto město nechalo zpracovat studii posunutí hřiště a nyní se zpracovává realizační projektová dokumentace. Po ukončení výstavby obchvatu se vybuduje nové plnohodnotné fotbalové hřiště. Omlouváme se za komplikace, protože v době výstavby obchvatu bude sportovní činnost klubu omezena. Přesto se snažíme, aby byl zásah, co nejmenší.

  Ulice Na Podhoří čeká na zhotovitele

  Bylo vypsáno výběrové řízení na nové osvětlení v ulici Na Podhoří, připravuje se podle schválené projektové dokumentace. Bližší informace poskytne Petr Semín, na e-mailu p.semin@melnik.cz nebo na tel. 315 635 192. V ulici Na Podhoří bude osm nových lamp a celé nové kabelové vedení. Nainstalované solární panely nefungují, protože se přes den nestačí dostatečně nabít sluneční energií. Neustále chodí další nabídky výrobců právě na solární panely, ale i ty nejsou stoprocentně spolehlivé.

  Kanalizace Vehlovice se začne stavět už v dubnu

  Minulý týden se uskutečnilo první jednání se zhotovitelem pro kanalizace Vehlovice. V tuto chvíli se diskutuje a upravuje harmonogram prací. V průběhu dubna se předpokládá předání staveniště stavební firmě a zahájení prací.
  Zdroj: www.melnik.cz

  Nejčtenější kategorie
  Chytré město
  365
  Energetika
  363
  IT
  239
  Dotace a Finance
  1077
  Odpady
  194

  Nezmeškejte žádné informace!

  Přihlaste se k odběru newsletteru a buďte stále v obraze