Newsletter

Dostávejte to nejzajímavější ze světa veřejné správy i v našich newsletterech.

* Kliknutím na „Odebírat“ souhlasíte s našimi zásadami o Ochraně osobních údajů a zasíláním pravidelných newsletterů. Odhlásit se můžete kdykoliv.

AkcePamátky a kulturaTiskové zprávy

Ukažte svou znalost Libereckého kraje a soutěžte o ceny

Image

Kraj ležící v hornatém prostředí plném řek, průzračných vodopádů, rybníků, skal, vysokých hor i přírodních krás – to je liberecký region. Šťavnaté zelené louky, hluboké lesy, průzračné bystřiny i horští velikáni a mezi nimi do údolí rozházené vesnice a města. 

To vše doplňuje přepestrá přehlídka technických památek, rozvinutý průmysl v mnoha oborech, staletími utužená tradice lidových řemesel, bytelné hrady, majestátní zámky, okázale velkolepé i starosvětsky skromné církevní stavby.

Krajský úřad připravil pro milovníky regionu soutěž, která prověří jejich znalosti Libereckého kraje, a to nejen z pohledu cestovatelského, ale také co se týče památek a kultury. Začala 9. května na https://1url.cz/@krajska_soutez.

Každý týden vždy od pondělí do pátku budou mít účastníci soutěže možnost soutěžit o tři zajímavé knihy. První týden na soutěžící bude čekat publikace Ještěd – hora sportů a turistiky.

Soutěžní úkol je naprosto jednoduchý: stačí odpovědět správně na tři soutěžní otázky. Správné odpovědi budou zařazeny do slosování, z něhož vzejdou tři šťastlivci, které pořadatelé obratem zkontaktují pro předání výher

Pořadatelem soutěže je Krajský úřad Libereckého kraje. Informace poskytnuté v rámci soutěže poskytují účastníci pořadateli.

Foto a Zdroj: Liberecký kraj

Nejčtenější kategorie
Chytré město
445
Energetika
509
IT
374
Dotace a Finance
1374
Odpady
250

Nezmeškejte žádné informace!

Přihlaste se k odběru newsletteru a buďte stále v obraze