Newsletter

Dostávejte to nejzajímavější ze světa veřejné správy i v našich newsletterech.

* Kliknutím na „Odebírat“ souhlasíte s našimi zásadami o Ochraně osobních údajů a zasíláním pravidelných newsletterů. Odhlásit se můžete kdykoliv.

Cestovní ruchTiskové zprávy

Výlety po Středočeském kraji usnadňuje návštěvnická karta 

Image

Brdy a Podbrdsko a Berounsko. Dvě atraktivní turistické oblasti ve Středočeském kraji, kam nejen o letních prázdninách míří výletníci všech věkových kategorií. Krásná přírodní zákoutí, vyhlídky a turistické trasy doplňují stylové penziony, restaurace, pivovary, kavárny, muzea, hrady a zámky, zooparky či sportovní zařízení. Na více než stovku míst mohou návštěvníci letos v létě zavítat za zvýhodněné vstupné díky nové návštěvnické kartě, která je plná slevových kódů a bonusů. 

Přehled zapojených institucí je ZDE .

Návštěvnická karta je výsledkem spolupráce obou turistických destinací, v příštím roce navíc chystají její rozšíření do digitální podoby.

„Aby si návštěvníci výlety v Brdech užili, připravili jsme pro ně brožuru, díky které mohou čerpat výhody na zajímavých turistických místech. Navštivte vybrané turistické atraktivity, zakupte si zde plné vstupné a brožuru získáte zdarma. Kupony a benefity můžete čerpat při návštěvě dalších zařízení, která se do tohoto projektu zapojila,” říká Luboš Kožíšek z turistické oblasti Brdy a Podbrdsko, z. s.

Balíček slev a výhod využijte, ať už v oblastech žijete a vyrážíte na jednodenní výlety, či Brdy a Podbrdsko nebo Berounsko navštívíte v rámci několikadenní dovolené. Návštěvnická karta je uzpůsobena úplně všem, množství slev a benefitů je tak široké, jako je široké spektrum zdejších výletníků.

Více informací na www.brdyapodbrdsko.cz a berounsko.net.

Foto a Zdroj: Středočeský kraj

Nejčtenější kategorie
Chytré město
455
Energetika
530
IT
397
Dotace a Finance
1403
Odpady
257

Nezmeškejte žádné informace!

Přihlaste se k odběru newsletteru a buďte stále v obraze